| Stijl | Zwembroek, zwembroek, bikini, zonwerend shirt, bh-topje en string met trekkoorden |
|---|---|
| Kleur | Zoals de Beelden tonen |
| Ontwerp | OEM-ontwerpen, laat ontwerpers een nieuw schetsontwerp maken, bloemenprinten, aanpasbare, aangepaste |
| Maat | M,XL,L,S,XXS |
| Verpakking | 1pc/Opp Zak, Opp Zak, verzoeken van de klant, 1set/Opp Zak |
| Werktemperatuur | -30 tot 60 ° C |
|---|---|
| Netto gewicht | 6KG |
| Pakketgrootte | 450 x 235 x 95 mm |
| Afmetingen | 335 x 238 x 60 mm (exclusief antenne) |
| Voeding | Wisselstroomadapter 50 tot 60 Hz (110 of 240 V AC-27 V DC) |
| Werktijd van de batterij | 45-70 minuten |
|---|---|
| Stroomverbruik | 192W |
| Gewicht | 4,3 kg (apparaat), 11 kg (verpakt) |
| Maat | 700*680*30mm |
| Werktemperatuur | -20°C aan +55°C |
| Maat | 746 mm L x 288 mm H x 79 mm B, aangepast formaat, 19,8 * 10,8 cm, 37,5 * 29 * 10 cm, 320 mm x 180 mm |
|---|---|
| Sollicitatie | Openbare veiligheid, voor zwangere vrouwen. Anti-tracking Anti-spionage Anti-straling, controle dron |
| Gewicht | 10,5 kg, 12 kg, 10,92 kg (24,07 lbs), 45 kg |
| Voorwaarde | Nieuw |
| Garantie | 12 maanden, 1 jaar |
| Uitgangsvermogen | 1000 Watts |
|---|---|
| Voeding | AC110-240V, 24V of 48V DC |
| Modules per eenheid | 11 |
| Bedrijfsuren | Onbeperkt |
| Werktemperatuur | -20°C aan +55°C |
| Verpakkingsgrootte | 250×240×100mm |
|---|---|
| Voeding | Adapter 50-60 Hz AC (110-240 V AC/12 V DC) |
| Netto gewicht | 1 kg |
| Ingebouwde batterij | 7.4V/8000mAh |
| Continue werking | 3+ uur |
| Uitgangsvermogen | 125W |
|---|---|
| Dimensie | 410 x 240 x 100 mm |
| Gewicht | 6kg |
| Garantie | 12 maanden |
| Ventilatoren | 3 stks |
| Uitgangsvermogen | Totaal 45W, 1-3W per band |
|---|---|
| Voeding | AC110 of 220V tot DC12V |
| Productgrootte | 450 x 238 x 60 mm (exclusief antenne) |
| Productgewicht | 8 kg |
| Werktijd | Continue werking |
| Bedrijfstemperatuur | -10 ° C tot +55 ° C |
|---|---|
| Werktijd | 1-2 uur |
| Gewicht | 800 g |
| Afmetingen | 62x30x118mm (exclusief antennes) |
| Totaal uitgangsvermogen | 2 watt |
| Vlakheid in de band | 2DB |
|---|---|
| Garantie | Eén jaar na levering |
| Voeding | 220VAC/48VDC (optioneel) |
| Kleur | Zoals de Beelden tonen |
| Type | Sportkleding, bad- en strandkleding, halster, WCDMA, bikini-cover-ups |