| Vochtigheid | 5% - 95% |
|---|---|
| Lopende Temperatuur | -10℃ aan +55℃ |
| Maat | 330*238*60mm |
| Gewicht | 6.0Kg |
| Stroomverbruik | 90 Watts |
| Bedrijfstemperatuur | -10 ° C tot +55 ° C |
|---|---|
| Afmetingen | 90×38×156mm (exclusief antennes) |
| Gewicht | 950 g |
| Werktijd | 1,5 uur |
| Totaal uitgangsvermogen | 6,5 Watt |
| Jamstraal | 20-60 meter |
|---|---|
| Voeding | AC110-240V aan DC24V |
| Werktijd | Niet-einde het Werken |
| Productgrootte | 355×238×60mm (exclusief antenne) |
| Productgewicht | ca. 5,0 kg |
| Connectortype | 7/16 of NK |
|---|---|
| Pim | <-107dBm |
| Model | GW-VIP-JAM7 |
| Verdienen | 5 dBi |
| windsnelheid | 60 m/s |
| Voeding | AC 110-240V of 12V/24V DC |
|---|---|
| Gemiddelde Outputmacht | 30 dBm |
| Gewicht | 250 g |
| Uitgangsvermogen | 800mW |
| Jamming Range | 1-10 meter (-75dBm) |
| Naam | Draagbare WiFi Jammer |
|---|---|
| Maat | 10CM X 20CM, 10*13.5cm, 10*20cm, 14.5*9.5cm of aangepast, 12.5*8CM |
| Kleur | Zwart |
| Gewicht | 45 g/stk, ≤ 45 kg (6 kanalen), 30 g |
| Stroom | 150 mA, Beschikbaar bij 12 V -24 V DC |
| Netto gewicht | 16kg |
|---|---|
| Totaal vermogen | 75W |
| Werktemperatuur | -30 ° C tot 60 ° C |
| Pakketgrootte | 550 x 450 x 300 mm |
| Beveiligingsstraal | 20-500 meter bij -75dBm |