| İsim | taşınabilir sinyal bozucuları |
|---|---|
| Tip | GPS Takip Cihazı, Frekans kontrolü, İHA jammer |
| Garanti | 36 Ay,2 Yıl,12 Ay,3 Yıl,1 Yıl |
| Boyut | 85mmx 37mmx 23mm,320*200*460mm,150mm*100mm*16mm,65mm x 61mm x 26mm |
| Renk | Siyah, beyaz |
| İsim | sırt çantası sinyal bozucu |
|---|---|
| Gezinme Sahtekarlığı Özelliği | Drone Uçuşa Yasak Bölge Projeksiyonu (Zorunlu İniş), Yönsel Yer Değiştirme; |
| Savunma mesafesi | 1-5km (PA RF gücü 25W); |
| Aldatmaya müdahale süresi | 2'ler; |
| Etkili aldatma açısı | yatay: 360°, dikey: ±90°; |
| İsim | Drone sinyal bozucuları |
|---|---|
| Ağırlık | 6,0 KG |
| Boyutlar | 960×400×230 mm |
| Nem | %30 - %95 |
| Güç Tüketimi | 180W |
| Pil | 4000mA/H Dahili AC adaptörlü (DC12V) |
|---|---|
| Sıkışma aralığı | 1-20M (sinyal gücüne bağlı olarak) |
| Ağırlık | 650g |
| Boyutlar | 126x76x35mm (antenler hariç) |
| Çalışma Süresi | 1-2 saat |
| İsim | Elde Taşınabilir Sinyal Karıştırıcı |
|---|---|
| Toplam çıktı gücü | 40W |
| Pil | +24V/5AH Hayat PO4 |
| Çalışma Süresi | 1,5 saat |
| İç kutu boyutları | 450×350×300mm |
| Gerilim | 27/28VDC,220V,28V |
|---|---|
| İşlev | drone jammer blok sinyali drone, izole RF sinyali |
| Kazanmak | 45/50dB,50dB,45dB |
| Malzeme | Alüminyum ve Bakır, Plastik |
| Kontrol mesafesi | 1000 metre,>500m |
| Çalışma Sıcaklığı Aralığı | -20°C ila +65°C |
|---|---|
| Rezistans | IP52 |
| BAĞIL NEM | % 5-% 95 yoğunlaşmayan |
| Başvuru | Havaalanı, Laboratuvar Testi/Sinyal Jammer, Signal Jammer, Konferans, GPS/Galileo/Glonass tarafından |
| Kontrol mesafesi | 1000 metre,>500m |
| Başvuru | Havaalanı, Laboratuvar Testi/Sinyal Jammer, Signal Jammer, Konferans, GPS/Galileo/Glonass tarafından |
|---|---|
| Garanti | 1 Yıl |
| Kullanım | Polis Kolluk Kuvvetleri Askeri Güvenlik, Güvenlik Ekipmanı |
| İşlev | drone jammer blok sinyali drone, izole RF sinyali |
| Güç Kaynağı | Pil |
| İsim | Elde Taşınabilir Sinyal Karıştırıcı |
|---|---|
| Çalışma Sıcaklığı | -20 ila +55°C |
| Nem | %30 - %95 |
| Dahili batarya | 7.4V/12000mAh |
| Brüt ağırlık | 2 kg |
| Başvuru | Havaalanı, Laboratuvar Testi/Sinyal Jammer, Signal Jammer, Konferans, GPS/Galileo/Glonass tarafından |
|---|---|
| Malzeme | Alüminyum ve Bakır, Plastik |
| Boyut | Orta Boy,320*200*460mm,76*20*26cm,37.5*29*10cm |
| Kontrol mesafesi | 1000 metre,>500m |
| Boyut | 210*110*25 (mm) |