| Toplam Güç | 300W |
|---|---|
| Ağırlık | 12kg |
| Çalışma Sıcaklığı | -25°C ila +85°C |
| Boyutlar | 510 × 480 × 440 mm |
| Pil Çalışma Süresi | >60 Dakika (Sürekli Çalışma) |
| Güç Kaynağı | AC100-240V |
|---|---|
| PCB-2048 Cep Telefonu Yarıçapı | 20-50 metre (-75dBm@Çok yönlü antenler) |
| Çalışma Süresi | 45 dakika |
| Ağırlık | 2,0 kg |
| Boyutlar | 200 x 160 x 50 mm (Yalnızca Ana Ünite, Antenler dahil değildir) |
| Çalışma Sıcaklığı | -30 ° C ila 60 ° C |
|---|---|
| Toplam Güç | 330W |
| Paket Boyutu | 800×700×600mm |
| Güç Kaynağı | AC adaptörü 50 ila 60Hz (AC110 veya 240V-DC27V) |
| Net ağırlığı | 50kg |
| Güç Kaynağı | AC110-240V |
|---|---|
| sıkışma yarıçapı | 50-800M (ortama bağlı) |
| Ağırlık | 65kg |
| Nem | %5-95 |
| Çıkış Gücü | 1000 Watt |
| Tespit yüksekliği | 0 ~ 1200m |
|---|---|
| FPV Algılama Mesafesi | ≥1,5km (gerçek zamanlı analog video görüntülemeyi destekler) |
| Tespit süresi | ≤5 saniye |
| Tespit Gücü Tüketimi | ≤100W |
| Sıkışma tepki süresi | ≤3 saniye |
| Çalışma Saatleri | Sınırsız |
|---|---|
| Birim Başına Modüller | 15 |
| Güç Kaynağı | AC110-240V, 24V DC |
| Çıkış Gücü | 1135 Watt |
| Kablolu Uzaktan Kumanda | Açma / kapama düğmesi |
| Algılama Frekansı | 100MHz - 6GHz |
|---|---|
| Sayaç Mesafesi | 1km - 10km |
| Tespit yüksekliği | 0m - 1000m |
| Harici Güç Gerilimi | 100-240V |
| Boyut | Φ×H (600mm×425mm) ±2mm |
| Ana birim ağırlığı | 16kg |
|---|---|
| Boyutlar | 350×190×490mm |
| Çalışma Nemi | %30 - %95 |
| Çalışma Sıcaklığı | -20°C ila +70°C |
| Güç Kaynağı | AC90-260V, DC24-28V |
| Toplam çıktı gücü | 125W |
|---|---|
| Güç Tüketimi | 250W |
| Yönlü Anten | 15dBi Kazanç |
| Pil çalışma süresi | 40-50 dakika. |
| Çalışma Sıcaklığı | -20°C ila +55°C |
| Çalışma Sıcaklığı | -20ºC ile +55ºC arası |
|---|---|
| Güç Tüketimi | 210W |
| Boyut | 340*270*150mm |
| İç anten | 6-8dBi Kazanç |
| Pil çalışma süresi | 30-40 dakika |