| Net ağırlığı | 70kg |
|---|---|
| Çalışma Sıcaklığı | -30 ila 60 ° C |
| Toplam Güç | 350W |
| Ekranlama Yarıçapı | -75dBm'de 300-1000 metre |
| Garanti | Teslim Tarihinden İtibaren Bir Yıl |
| Boyutlar | 740×510×350mm (anten hariç) |
|---|---|
| Güç Kaynağı | AC adaptörü 50 ila 60Hz (110 veya 240V AC-27V DC) |
| Net ağırlığı | 70kg |
| Toplam Güç | 350W |
| Ekranlama Yarıçapı | -75dBm'de 300-1000 metre |
| Güç Tüketimi | 2400W |
|---|---|
| Konak ağırlığı | 86kg |
| Ana Boyutlar | 625×500×700 mm (U×Y×G) |
| Nem aralığı | %30 - %95 |
| Çalışma Sıcaklığı | -20 ila +55°C |
| İsim | Sırt çantası bozucu |
|---|---|
| Güç Kaynağı | AC110-220V |
| Koruma Alanı | 30-500M (mobil ağ sinyal yoğunluğuna bağlı olarak) |
| Güç Tüketimi | 200W |
| Ağırlık | 12kg |
| Ağırlık | 15 kg |
|---|---|
| Boyut (U×G×Y) | 320×120×430mm |
| Nem | %30 - %95 |
| Çalışma Sıcaklığı | -20°C ila +55°C |
| Sıkışma aralığı | 20-120 metre (mobil ağ sinyal yoğunluğuna bağlı olarak) |
| Nem | %30 - %95 |
|---|---|
| Boyut (U×G×Y) | 580×280×410mm |
| Çalışma sıcaklığı | -20°C ila +55°C |
| Ağırlık | 30 kg |
| Güç Kaynağı | AC220V, DC24V |
| Güç Kaynağı | AC220V, DC24V |
|---|---|
| Ağırlık | 15kg |
| Nem | %30 - %95 |
| Sıkışma aralığı | 20-120m (mobil ağ sinyal yoğunluğuna bağlı olarak) |
| iç pil | 24V DC, 2 saat çalışma süresi |
| İsim | GPS Sinyal Engelleyiciler |
|---|---|
| Çalışma Sıcaklığı | -20°C ila +55°C |
| Nem | %30 - %95 |
| Ağırlık | 15 kg |
| Sıkışma aralığı | 20-120 metre (mobil ağ sinyal yoğunluğuna bağlı olarak) |
| Nem | %30 - %95 |
|---|---|
| Çalışma Sıcaklığı | -20°C ila +55°C |
| Anten Tipi | Yüksek Kazançlı Çok Yönlü Antenler |
| Boyutlar | 580 × 280 × 410mm |
| Ağırlık | 35 kg |
| Boyutlar (L × W × H) | 320×120×430mm |
|---|---|
| Nem aralığı | %30 - %95 |
| Çalışma Sıcaklığı | -20°C ila +55°C |
| Anten Sayısı | 6 |
| Sıkışma aralığı | 20-120 metre (mobil ağ sinyal yoğunluğuna bağlı olarak) |