| Çalışma Sıcaklığı | -20°C ila +55°C |
|---|---|
| Nem | %30 - %95 |
| Boyutlar | 592×395×265 mm |
| Ağırlık | 45kg |
| Sıkışma aralığı | 50-600m (mobil ağ sinyal yoğunluğuna bağlı olarak) |
| Güç Kaynağı | AC220V, DC 28V |
|---|---|
| Ağırlık | 16kg |
| Boyutlar | 500×500×200mm (U×G×Y) |
| Nem | %30 - %95 |
| Sıkışma aralığı | 20-100KM |
| Ağırlık | 35kg |
|---|---|
| Boyutlar | 580 × 280 × 410 mm |
| Çalışma Sıcaklığı | -20°C ila +55°C |
| Harici Pil (Opsiyonel) | 24V DC |
| Sıkışma aralığı | 50-500m (mobil ağ sinyal yoğunluğuna bağlı olarak) |
| Çalışma Sıcaklığı | -20°C ila +55°C |
|---|---|
| Nem | %30 - %95 |
| Boyutlar | 580 × 280 × 410mm |
| Anten Tipi | Yüksek Kazançlı Çok Yönlü Antenler |
| Dış Batarya (Opsiyonel) | 24V DC |
| Güç Kaynağı | AC220V, DC 28V |
|---|---|
| Ağırlık | 30kg |
| Boyutlar | 520 × 300 × 190 mm |
| Nem | %30 - %95 |
| Çalışma Sıcaklığı | -20°C ila +55°C |
| Nem | %30 - %95 |
|---|---|
| Çalışma Sıcaklığı | -20°C ila +55°C |
| Boyutlar | 320×120×430mm (U×G×Y) |
| Ağırlık | 15kg |
| Güç Kaynağı | AC220V, DC24V |
| Toplam çıktı gücü | 100 watt |
|---|---|
| Ağırlık | 10kg |
| Boyutlar | 350×270×130mm (U×G×Y) |
| Nem | %30 - %95 |
| Çalışma Sıcaklığı | -20°C ila +55°C |
| Koruma Aralığı | Yarıçap 300-500 metre (-75dBm, açık alanda baz istasyonu mesafesine bağlı olarak) |
|---|---|
| Sıkışan Sinyal Türleri | CDMA: 2.4G, 2.4G, 5.8G, GPS L1, 433MHz, 915MHz |
| çıkış kanalları | 6 bağımsız çıkış kanalı |
| Garanti | 36 Ay,2 Yıl,12 Ay,3 Yıl,1 Yıl |
| Renk | Siyah, beyaz |
| Güç Kaynağı | AC110-240V, DC28V |
|---|---|
| Çıkış Gücü | 1015W |
| Ağırlık | 65kg |
| Nem | %5-95 |
| Çalışma Sıcaklığı | -20°C ila +55°C |
| Çıkış Gücü | 1000 Watt |
|---|---|
| Güç Kaynağı | AC110-240V, 24V DC |
| Birim Başına Modüller | 15 |
| Uzaktan kumanda | Kablolu Açma/Kapama Anahtarı |
| Uzaktan İzleme | Çıkış gücü kablolu kontrol panosuyla ayarlandı |