| İsim | RF güç amplifikatörü |
|---|---|
| Tip | RF Modülü |
| Çıkış Gücü | 1W~1000W |
| Sıklık | 20Mhz~20GHz |
| Çalışma Gerilimi | 24-28V |
| Toplam çıktı gücü | 200W |
|---|---|
| girişim aralığı | 1500-3000 metre |
| Güç Kaynağı | AC100-240V / DC24V |
| şarj süresi | 3-4 saat |
| Dahili batarya | 24V 40A |
| Toplam çıktı gücü | 220 W |
|---|---|
| Vücut büyüklüğü | Gövde 45*35*25 CM (anten 6*2 CM) |
| Vücut ağırlığı | 25,0 kilo |
| Çalışma Sıcaklığı | -20°C~75°C |
| Çalışma nemi | 35~95% |
| Çalışma Sıcaklığı | -20 ila +55° Santigrat |
|---|---|
| Nem | %30 - %95 |
| Konak ağırlığı | 86kg |
| Çıkış Gücü | 630W |
| Güç Kaynağı | AC110-240V, DC 24V |
| Ana birim ağırlığı | 45kg |
|---|---|
| Boyutlar | 513*462*233mm |
| Omni Antenler | 8 birim |
| Nem aralığı | %30 - %95 |
| Çalışma Sıcaklığı | -20°C ila +65°C |
| Toplam çıktı gücü | 215W |
|---|---|
| Ana birim ağırlığı | 30kg |
| Boyut | 650×350×300mm |
| Nem | %30 - %95 |
| Çalışma Sıcaklığı | -10°C ila +50°C |
| Çalışma Sıcaklığı | -20 ℃ ila 75 ℃ |
|---|---|
| Vücut ağırlığı | 25,0 kilo |
| Toplam çıktı gücü | 220W |
| Çalışma nemi | %35-95 |
| Vücut büyüklüğü | Gövde 45×35×25 CM (anten 6×2 CM) |
| İsim | Konvoy Bomba Karıştırıcı |
|---|---|
| Güç Kaynağı | AC110-240V |
| Çıkış Gücü | 915W |
| Ağırlık | 75kg |
| Nem | %5-95 |
| Nem | %30 - %95 |
|---|---|
| Çalışma Sıcaklığı | -20°C ila +70°C |
| Pil Çalışma Süresi | 1,5 saat (24V, 24A) |
| Ana birim ağırlığı | 16.8kg |
| Güç Kaynağı | AC90-260V, DC24-28V |
| Renk | Siyah |
|---|---|
| Ağırlık | 45kg,10,5kg,> 50kg,<4KG,17kg |
| Gerilim | 27/28VDC,220V,28V |
| Güç Kaynağı | Pil |
| Boyut | Orta Boy,320*200*460mm,76*20*26cm,37.5*29*10cm |