| İsim | Elde Taşınabilir Sinyal Karıştırıcı |
|---|---|
| Toplam çıktı gücü | 40W |
| Pil | +24V/5AH Hayat PO4 |
| Çalışma Süresi | 1,5 saat |
| İç kutu boyutları | 450×350×300mm |
| İsim | FPV dedektörü |
|---|---|
| Uçak türlerini tespit edin. | DJI serisi dronları, geçiş dronları ve DIY görüntü iletim dronları |
| Algılama frekans bandı | 860-930MHz, 1.2G,1.4GHz,2.4GHz,5.2GHz, 5.8G |
| Algılama Mesafesi | 1-5KM |
| Besleme voltajı aralığı | 9-36V |
| İsim | Drone Algılama cihazı |
|---|---|
| Tespit Edilebilen Drone Türleri | DJI serisi dronları, geçiş dronları ve DIY görüntü iletim dronları |
| Algılama Mesafesi | 1-2km |
| Algılama frekans bandı | 300MHz - 6200MHz |
| Besleme voltajı aralığı | 9-36V |
| İsim | Drone Güçlendirici |
|---|---|
| Tip | RF Modülü |
| Başvuru | Anti Drone Modülü |
| Net ağırlığı | 0.9kg |
| Toplam çıktı gücü | 1W~1000W |
| İsim | Drone Tespit Sistemleri |
|---|---|
| Drone türlerinin tespiti ve tanımlanması | DJI serisi dronlar, FPV'ler, Xiaomi, Yuneec, Hubsan, Powervision, Tello dronları vb. |
| Algılama frekans bandı | 900MHz,1,2GHz,1,4GHz, 2,4GHz,5,2GHz,5,8GHz |
| Algılama ve konumlandırma mesafesi | 1~10km |
| Tespit yüksekliği | 0m~1000m |
| İsim | Konvoy Bomba Karıştırıcı |
|---|---|
| Boyutlar | 661×460×270mm |
| Ağırlık | 55kg |
| Nem | %30 - %95 |
| Çalışma Sıcaklığı | -20ºC ile +55ºC arası |
| İsim | Anti Drone Modülü |
|---|---|
| Tip | RF Modülü |
| Çıkış Gücü | 50W |
| Çalışma Frekansı | 720-1020mhz |
| Çalışma Gerilimi | 24-28V |
| Tip | RF Modülü |
|---|---|
| Çıkış Gücü | 1W~1000W |
| Sıklık | 20Mhz~20GHz |
| Çalışma Gerilimi | 24-28V |
| Çalışma akımı | 3-4A |
| Tip | RF Modülü |
|---|---|
| Başvuru | RF güç amplifikatörü |
| Ürün boyutu | 20X15X2cm |
| Net ağırlığı | 0.9kg |
| Toplam çıktı gücü | 1W~1000W |
| Tip | RF Modülü |
|---|---|
| Çıkış Gücü | 1W~1000W |
| Sıklık | 20Mhz~20GHz |
| Çalışma Gerilimi | 24-28V |
| Çalışma akımı | 3-4A |