| Güç Kaynağı | AC220V veya 110V |
|---|---|
| Güç Tüketimi | 200 Watt |
| Ağırlık | 7kg |
| Boyut | 400×288×155mm |
| Nem | %30 - %95 |
| Güç Kaynağı | AC220V, DC24V |
|---|---|
| Toplam çıktı gücü | 90watt |
| Güç Tüketimi | 300 Watt |
| Karıştırıcı Modül Numarası | 6 |
| Anten Sayısı | 6 |
| Boyutlar | 580×280×410mm |
|---|---|
| Çalışma Nemi | %30 - %95 |
| Karıştırıcı Modülleri | 6 |
| Opsiyonel Harici Pil | 24V DC |
| Sıkışma aralığı | 50-500m (mobil ağ sinyal yoğunluğuna bağlı olarak) |
| Toplam çıktı gücü | 600Watt |
|---|---|
| Boyutlar | 592×395×265 mm |
| Nem | %30 - %95 |
| Çalışma Sıcaklığı | -20°C ila +55°C |
| Sıkışma aralığı | Mobil ağ sinyal yoğunluğuna bağlı olarak 50-600m |
| Boyutlar | 400×288×155mm |
|---|---|
| Nem | %30 - %95 |
| Çalışma Sıcaklığı | -20°C ila +55°C |
| Anten Sayısı | 7 |
| Sıkışma aralığı | 10-60m (mobil ağ sinyal yoğunluğuna bağlı olarak) |
| Güç Girişi | AC 110-240V |
|---|---|
| Güç Kaynağı | 165W |
| Ağırlık | 6.5kg |
| Ürün boyutu | 440×410×120mm |
| Nem | ≤85% bağıl nem |
| Nem | %30 - %95 |
|---|---|
| Toplam çıktı gücü | 120 Vat |
| Çalışma Sıcaklığı | -20°C ila +55°C |
| Ağırlık | 11 kg |
| Boyutlar | 45×30×15cm |
| Toplam çıktı gücü | 600Watt |
|---|---|
| Ağırlık | 35kg |
| Boyutlar | 580×280×410mm |
| Çalışma Sıcaklığı | -20°C ila +55°C |
| Sıkışma aralığı | 50-500m (mobil ağ sinyal yoğunluğuna bağlı olarak) |
| Nem | %30 - %95 |
|---|---|
| Boyutlar | 580×280×410mm |
| Çalışma Sıcaklığı | -20°C ila +55°C |
| Ağırlık | 35kg |
| Toplam çıktı gücü | 300 Vat |
| Boyutlar | 592×395×265 mm |
|---|---|
| Nem | %30 - %95 |
| Çalışma Sıcaklığı | -20°C ila +55°C |
| Sıkışma aralığı | 50-300m (mobil ağ sinyal yoğunluğuna bağlı olarak) |
| Anten Sayısı | 3 |