| Toplam çıktı gücü | 220 W |
|---|---|
| Vücut büyüklüğü | Gövde 45*35*25 CM (anten 6*2 CM) |
| Vücut ağırlığı | 25,0 kilo |
| Çalışma Sıcaklığı | -20°C~75°C |
| Çalışma nemi | 35~95% |
| Pil kapasitesi | 24V10A/H |
|---|---|
| Toplam çıktı gücü | 135W |
| Pil çalışma süresi | 40 dakika |
| Sıkışma Mesafesi | 2,5-3km (Mavica2) |
| Ağırlık | 4.35kg |
| Pil çalışma süresi | 60 dakika |
|---|---|
| Çalışma Sıcaklığı | -20ºC ile +55ºC arası |
| Güç Tüketimi | 350W |
| Boyutlar | 490×340×90mm |
| Ağırlık | 4,9kg (Ambalaj Ağırlığı: 6,5kg) |
| Nem | %30 - %95 |
|---|---|
| Güç Kaynağı | AC220V, DC24V |
| Sıkışma aralığı | 20-120m (mobil ağ sinyal yoğunluğuna bağlı olarak) |
| Güç Tüketimi | 400Watt |
| Ağırlık | 15kg |
| sıkışma yarıçapı | 1,5 km'ye kadar |
|---|---|
| Ana birim ağırlığı | 16kg |
| Boyutlar | 551x358x226mm |
| Çalışma Sıcaklığı | -10 ° C ila +50 ° C |
| Nem | %30 - %95 |
| Çıkış Gücü | 1000 Watt |
|---|---|
| Güç Kaynağı | AC110-240V, 24V DC |
| Çalışma Saatleri | Sınırsız |
| Dahili Modülasyon | FM Atlama Frekansı |
| Birim Başına Modüller | 11 |
| Algılama Frekansı | 20MHz-6GHz |
|---|---|
| Algılama Aralığı | >500m-5km |
| Algılama Açısı | 360° |
| Konumlandırma doğruluğu | ≤20m (TDOA), ≤5m (çözünürlük) |
| Yem Sinyal Türleri | GPS, GLONASS, GALILEO, BD |
| Ağırlık | 3,5 kg |
|---|---|
| İç kutu boyutu | 450×350×300mm |
| Çalışma Süresi | 1,5 Saat Sürekli Çalışma |
| Toplam çıktı gücü | 40W |
| Yönlü sıkışma aralığı | 1000-1200 Metre (1200m için GPS sinyali, Sinyal seviyesi ≤-85dBm altında) |
| Çıkış Gücü | Bant başına 50W,50W-100W (47-50dBm),100W (50dBm),100Watt,50w(47dBm) |
|---|---|
| Garanti | 1 Yıl |
| Renk | siyah, Siyah Gri Sarı Yeşil |
| Kullanım | Polis Kolluk Kuvvetleri Askeri Güvenlik, Güvenlik Ekipmanı |
| Malzeme | Alüminyum ve Bakır, Plastik |
| Ana birim ağırlığı | 16kg |
|---|---|
| Boyutlar | 350×190×490mm |
| Çalışma Nemi | %30 - %95 |
| Çalışma Sıcaklığı | -20°C ila +70°C |
| Güç Kaynağı | AC90-260V, DC24-28V |