| Ağırlık | 1 KG brüt |
|---|---|
| Çalışma Sıcaklığı | -10 ila +55°C |
| Sıkışma aralığı | 1-20m yarıçap (yerel sinyal yoğunluğuna bağlı) |
| Şarj etme | 4 saat tam şarj, 1-2 saat çalışma süresi |
| Boyutlar | 132x80x40mm (antenler hariç) |
| Sıkışma aralığı | 1-20m yarıçap (yerel sinyal yoğunluğuna bağlı) |
|---|---|
| Çıkış Gücü | 4W |
| Çalışma Sıcaklığı | -10 ila +55°C |
| Antenler | 8 harici çok yönlü anten |
| Boyutlar | 132x80x40mm (antenler hariç) |
| Güç Kaynağı | 50-60Hz, AC 100-240V |
|---|---|
| Etkili Aralık | 1-20 metre (sinyal gücüne bağlı olarak) |
| Ağırlık | 850g |
| Boyutlar | 78x34x138mm (antenler hariç) |
| Çalışma Sıcaklığı | -10°C ila +55°C |
| İsim | cep telefonu sinyal bozucu |
|---|---|
| Boyut | 14.5*9.5cm,20*10cm veya Özelleştirilmiş,21.5*20cm,16*11cm, özelleştirilmiş |
| Renk | Siyah |
| Garanti | 1 yıl,12 Ay,6 ay,2 yıl |
| Ağırlık | 1-2KG,40g,60g,28g |
| İsim | taşınabilir sinyal bozucu |
|---|---|
| Garanti | 1 Yıl |
| Boyutlar | 145x80x45 mm |
| Ağırlık | 1,0 kilo |
| Çalışma Süresi | Ni-MH pil 8000 mAH ile 3,0+ Saat |
| Ağırlık | 1,5 kilo |
|---|---|
| Boyutlar | 160 x 105 x 50 mm (yalnızca Ana Ünite, antenler hariç) |
| Güç Kaynağı | AC100-240V veya 12V Araç Şarj Cihazı |
| Çalışma Süresi | Ni-Mh pil 12000 mAH ile 4,0 Saat |
| Garanti | 1 Yıl |
| Güç Kaynağı | Adaptör 50 ila 60Hz AC (110-240V AC/24V DC) |
|---|---|
| Dahili batarya | 24V/5200mAh |
| Boyutlar | 200x133x66mm (antensiz) |
| Toplam Güç | 37W |
| Garanti | Teslim Tarihinden İtibaren Bir Yıl |
| Garanti | Teslim Tarihinden İtibaren Bir Yıl |
|---|---|
| Ekranlama Yarıçapı | 2-30 metre (sinyal gücüne bağlı olarak) |
| Toplam Güç | 24W |
| Ambalaj Boyutu | 330×250×80mm |
| Güç Kaynağı | Adaptör 50-60Hz AC (110-240V AC/12V DC) |