| Renk | Siyah |
|---|---|
| Ağırlık | 45kg,10,5kg,> 50kg,<4KG,17kg |
| Gerilim | 27/28VDC,220V,28V |
| Kontrol mesafesi | 1000 metre,>500m |
| Boyut | 210*110*25 (mm) |
| Çıkış Gücü | 13W |
|---|---|
| Ana birim ağırlığı | 6kg |
| Boyutlar | 125×30×12cm |
| Nem aralığı | %30 - %95 |
| Çalışma Sıcaklığı | -20 ° C ila +50 ° C |
| Çalışma Sıcaklığı | -20 ila +55° Santigrat |
|---|---|
| Nem | %30 - %95 |
| Konak ağırlığı | 86kg |
| Çıkış Gücü | 630W |
| Güç Kaynağı | AC110-240V, DC 24V |
| Çıkış Gücü | Toplam 385W |
|---|---|
| Güç Kaynağı | AC 110V veya 220V - DC 27V |
| Çalışma Süresi | Sürekli kesintisiz çalışma |
| Soğutma sistemi | Yüksek verimli alüminyum alaşımlı radyatör + 4 soğutma fanı |
| Sıkışma Yarıçapı | 800-1500 metre |
| Ana birim ağırlığı | 6kg |
|---|---|
| Boyutlar | 120 × 21 × 10cm |
| Nem | %30 - %95 |
| Çalışma Sıcaklığı | -20 ° C ila +50 ° C |
| Güç Tüketimi | 200W |
| Boyut | 189×55×24 mm |
|---|---|
| Ağırlık | 1.5kg |
| Sıkışma Mesafesi | 100-500m |
| Anten | Omni Fiberglas-φ20×300mm |
| Cihaz rengi | Siyah |
| İsim | İHA sinyal bozucu |
|---|---|
| Toplam çıktı gücü | 120W-130W |
| Boyut | 550x190x60mm |
| Güç Kaynağı | AC110 veya 220-240V / DC 27V |
| Ağırlık | 10kg |
| Çalışma Sıcaklığı | -20°C ila +70°C |
|---|---|
| Boyut | 350×190×490mm |
| Ana motor ağırlığı | 16.8kg |
| Güç Tüketimi | 600W |
| Pille çalışma | 24V, 24Ah dahili batarya ile 1,5 saat |
| Güç Kaynağı | AC110-240V |
|---|---|
| sıkışma yarıçapı | 50-800M (ortama bağlı) |
| Ağırlık | 65kg |
| Nem | %5-95 |
| Çıkış Gücü | 1000 Watt |
| Ekranlama mesafesi | 0 ~ 800m |
|---|---|
| Pil | DC48V/7A |
| Güç Tüketimi | 168W |
| Ağırlık | 7.2kg |
| Nem | %5-95 |