| Boyut | 362,8×310×130 mm (antenler hariç) |
|---|---|
| Toplam güç tüketimi | 200W |
| Çalışma Sıcaklığı | -40 ila +55 ℃ |
| Hava basıncı | 86~106kpa |
| Ağırlık | Yaklaşık 15kg |
| Çalışma Sıcaklığı | -22°C ila +70°C |
|---|---|
| Ağırlık | 22kg |
| Boyut | 50*300*100mm (braket genişliği: 10cm) |
| şarj süresi | 3-4 saat (dahili lityum pil) |
| Kullanım Süresi | 45-70 dakika |
| Çıkış Gücü | Bant başına 50W,50W-100W (47-50dBm),100W (50dBm),100Watt,50w(47dBm) |
|---|---|
| Ağırlık | 45kg,10,5kg,> 50kg,<4KG,17kg |
| Güç Kaynağı | Pil |
| Kontrol mesafesi | 1000 metre,>500m |
| Boyut | 210*110*25 (mm) |
| Toplam Güç | 550W |
|---|---|
| Güç Kaynağı | AC220V |
| girişim aralığı | 1000-2000m |
| Ağırlık | 38kg |
| Antenler | 8 çok yönlü anten |
| Pil çalışma süresi | 30-40 dakika |
|---|---|
| Çalışma Sıcaklığı | -20ºC ile +55ºC arası |
| Ağırlık | 5.2kg, Ambalaj Ağırlığı: 8kg |
| Boyut | 340*270*150mm |
| İç anten | 6-8dBi Kazanç |
| Güç Kaynağı | AC220V |
|---|---|
| Frekans Aralığı | 20-6000 mhz |
| Brüt ağırlık | 45kg |
| Çalışma Sıcaklığı | -20°C ila +65°C |
| Sıkışma aralığı | 500-2000m (sinyal ağı koşullarına bağlı olarak) |
| WİFİ | 2400-2500MHz |
|---|---|
| Ağırlık | 3kg |
| Boyut | 363*137*42mm |
| Çalışma sıcaklığı | -10°C ila +55°C |
| Nem | %5 - %95 |
| Güç Tüketimi | 2400W |
|---|---|
| Konak ağırlığı | 86kg |
| Ana Boyutlar | 625×500×700 mm (U×Y×G) |
| Nem aralığı | %30 - %95 |
| Çalışma Sıcaklığı | -20 ila +55°C |
| Güç kaynağı modu | İç Pil: 24V, 5AH |
|---|---|
| Çalışma Sıcaklığı | -20ºC ile +55ºC arası |
| Ağırlık | 5.2KG (Ambalaj Ağırlığı: 8KG) |
| Boyut | 340*270*150mm |
| İç anten | 6-8dBi Kazanç |
| Toplam çıktı gücü | 125W |
|---|---|
| Güç Tüketimi | 250W |
| Yönlü Anten | 15dBi Kazanç |
| Pil çalışma süresi | 40-50 dakika. |
| Çalışma Sıcaklığı | -20°C ila +55°C |