| Çıkış Gücü | >20W |
|---|---|
| Ana birim ağırlığı | 1.1kg |
| Boyut | 500×42×100mm |
| Nem | %5-95 |
| Çalışma Sıcaklığı | -20 ° C ila +50 ° C |
| Toplam Güç | 300W |
|---|---|
| Ağırlık | 12kg |
| Çalışma Sıcaklığı | -25°C ila +85°C |
| Boyutlar | 510 × 480 × 440 mm |
| Pil Çalışma Süresi | >60 Dakika (Sürekli Çalışma) |
| İsim | GPS Sinyal Engelleyiciler |
|---|---|
| Çalışma Sıcaklığı | -20°C ila +55°C |
| Nem | %30 - %95 |
| Ağırlık | 15 kg |
| Sıkışma aralığı | 20-120 metre (mobil ağ sinyal yoğunluğuna bağlı olarak) |
| Çalışma Frekansı | L1: 1575,42MHz B1: 1561,098MHz |
|---|---|
| Girişim Direnci | Tek parazitli sinyal-parazit oranı: ≥105dB Üçlü parazitli sinyal-parazit oranı: ≥95dB |
| Konumlandırma doğruluğu | Parazit yok: Yatay ≤1,5m (%95), Yükseklik ≤1,5m (%95) Parazitli: Yatay ≤10m (%95), Yükseklik ≤10m (% |
| Hız Doğruluğu | ≤0,2m/s (%95) |
| Çalışma Gerilimi | 5-17V |
| Sıkışma Mesafesi | 100-300M |
|---|---|
| Cihaz Adaptörü | DC28V |
| Çalışma Sıcaklığı | -20 ℃ ila 70 ℃ |
| Boyut | 189×55×24 mm |
| Cihaz rengi | Siyah |
| Boyut | 363*137*42mm |
|---|---|
| Güç Tüketimi | 75 watt |
| Çalışma Sıcaklığı | -10°C ila +55°C |
| Nem | %5 - %95 |
| Çalışma süresi | 24 saat sürekli |
| Çalışma Frekansı | BDS-B1: 1561,098MHz GPS-L1, GAL-E1: 1575,42MHz GLO-G1: 1602MHz |
|---|---|
| Parazit Reddetme Performansı | Altı parazitli sinyal-gürültü oranı: ≥90dB |
| Çalışma Gerilimi Girişi | 6~33V |
| Güç Tüketimi | ≤25W |
| Depolama Sıcaklığı | -55°C +70°C |
| Çalışma Sıcaklığı | -20°C ila +55°C |
|---|---|
| Güç Tüketimi | 140W |
| Pil Çalışma Süresi | 30 dakika |
| Ağırlık | 4,3kg (Ürün), 7kg (Ambalajlı) |
| Güç Kaynağı | Dahili batarya: 28V, 5A (1 saat) veya Harici batarya |
| Çalışma Sıcaklığı | -20ºC ile +55ºC arası |
|---|---|
| şarj süresi | 4 saat |
| Ağırlık | 4,3KG (Birim), 7KG (Paketlenmiş) |
| Boyutlar | 660×290×50mm |
| Anten | 8dBi Yön Paneli |
| Çalışma Sıcaklığı | -20ºC ile +55ºC arası |
|---|---|
| Güç Tüketimi | 210W |
| Boyut | 340*270*150mm |
| İç anten | 6-8dBi Kazanç |
| Pil çalışma süresi | 30-40 dakika |