| Toplam Güç | 40W |
|---|---|
| Anten kazancı | 10DBi |
| çıkış kanalları | 4 |
| Sıkışma aralığı | 800m-1.2km |
| Engellenen Frekanslar | 900MHz, 1575MHz, 2400MHz, 5800MHz |
| Tespit Frekans Bantları | 70MHz-6GHz Tam Frekans Bant Taraması, Tespit ve Ekran |
|---|---|
| Algılama Mesafesi | ≥10km (çalışma koşullarına bağlı) |
| Algılama Aralığı | Yatay: 360° kapsama Dikey: -90° ila 90° |
| Anahtar algılama frekans bantları | 800MHz, 900MHz, 1.2GHz, 1.4GHz, 2.4GHz, 5.2GHz, 5.8GHz |
| Algılama cihazı ağırlığı | ≤15Kg |
| Boyutlar | 350×190×490mm |
|---|---|
| Nem aralığı | %30 - %95 |
| Güç Tüketimi | 400W |
| Güç Kaynağı | AC90-260V, DC24-28V |
| Ana birim ağırlığı | 16.8kg |
| Güç Kaynağı | Dahili batarya: 24V, 3500mAh; veya Harici pil |
|---|---|
| pil ömrü | 45-70 dakika |
| Güç Tüketimi | 55W |
| Panel Anten | 10dBi Kazanç |
| Çalışma Sıcaklığı | -20°C ila +55°C |
| Çalışma Sıcaklığı | -20°C ila +55°C |
|---|---|
| Nem | %30 - %95 |
| Boyutlar | 592×395×265 mm |
| Ağırlık | 45kg |
| Sıkışma aralığı | 50-600m (mobil ağ sinyal yoğunluğuna bağlı olarak) |
| Tespit Frekans Bantları | 70MHz-6GHz Tam Frekans Bant Taraması, Tespit ve Ekran |
|---|---|
| Anahtar algılama frekans bantları | 800MHz, 900MHz, 1.2GHz, 1.4GHz, 2.4GHz, 5.2GHz, 5.8GHz |
| Algılama Mesafesi | ≥10km (çalışma koşullarına bağlı) |
| Algılama Aralığı | Yatay: 360° kapsama Dikey: -90° ila 90° |
| Algılama cihazı ağırlığı | ≤15Kg |
| Güç Kaynağı | Dahili batarya (1 saat: 28V, 5A) veya Harici batarya |
|---|---|
| Toplam çıktı gücü | 90W |
| Güç Tüketimi | 140W |
| Çalışma Sıcaklığı | -20°C ila +55°C |
| Anten | Yönlü Panel Anteni 8dBi |
| Pil Çalışma Süresi | 80 dakika |
|---|---|
| Boyutlar | 260 x 260 x 70 mm (Y × G × D) |
| Ağırlık | 2,7 KG (yaklaşık) |
| Çalışma Sıcaklığı | -20-60 ℃ |
| Sıkışma aralığı | Yarıçap 200-600 Metre |
| Güç Kaynağı | AC220V |
|---|---|
| Boyutlar | 300×200×150mm |
| Nem | %30 - %95 |
| Çıkış Gücü | 65W |
| Çalışma Sıcaklığı | -20 ila +55°C |
| Boyutlar (L × W × H) | 320×120×430mm |
|---|---|
| Nem aralığı | %30 - %95 |
| Çalışma Sıcaklığı | -20°C ila +55°C |
| Anten Sayısı | 6 |
| Sıkışma aralığı | 20-120 metre (mobil ağ sinyal yoğunluğuna bağlı olarak) |