| Güç Kaynağı | AC110-240V, DC 24V |
|---|---|
| Çıkış Gücü | 630W |
| sıkışma yarıçapı | Ortam sinyal gücüne bağlı olarak 50-500M |
| Güç Tüketimi | 2000W |
| Nem | %30 - %95 |
| Ağırlık | 950g |
|---|---|
| Boyutlar | 90×38×156mm (antenler hariç) |
| Sıkışma aralığı | 10-30 metre (sinyal gücüne bağlı olarak) |
| Toplam çıktı gücü | 6,5 Watt |
| Çalışma Süresi | 1,5 saat |
| Ağırlık | 35kg |
|---|---|
| Boyutlar | 580 × 280 × 410 mm |
| Çalışma Sıcaklığı | -20°C ila +55°C |
| Harici Pil (Opsiyonel) | 24V DC |
| Sıkışma aralığı | 50-500m (mobil ağ sinyal yoğunluğuna bağlı olarak) |
| Güç Kaynağı | Dahili batarya (1 saat: 28V, 5A) veya Harici batarya |
|---|---|
| Kontrol | Her bant için 3 Bağımsız Switch |
| Toplam çıktı gücü | 90W |
| pil ömrü | 60 dakika |
| Çalışma Sıcaklığı | -20ºC ile +55ºC arası |
| Toplam çıktı gücü | 125W |
|---|---|
| Pil Çalışma Süresi | 60 dakika |
| Çalışma Sıcaklığı | -20ºC ile +55ºC arası |
| Ağırlık | 4.9kg, Ambalaj Ağırlığı: 6.5kg |
| Boyutlar | 490×340×90mm |
| Çıkış Gücü | Toplam 42W (bant başına 1-3W) |
|---|---|
| sıkışma yarıçapı | 2-40 Metre |
| Güç Kaynağı | AC 110V/220V - DC 12V |
| Ürün Ağırlığı | Yaklaşık 7,5 kg |
| Ürün Ölçüleri | 460*238*60 mm (antenler hariç) |
| Şartname | 200kgs |
|---|---|
| Başvuru | Konferans merkezi |
| Üretim kapasitesi | 10000 Adet/Yıl |
| Etkili Aralık | 1km/3km/4-6km |
| Menşei | Çin |
| Toplam çıktı gücü | 30-35 Watt |
|---|---|
| Güç Kaynağı | 10.6V - 36V / 1.5A,10.6v-36v/1.5A |
| Ağırlık | 6.5kg |
| Boyut | 395×238×60mm |
| Çalışma sıcaklığı | -10℃ ila +55℃ |
| sıkışma yarıçapı | 1000-3000 metre |
|---|---|
| Çıkış Gücü | Toplam 190W |
| Güç Tüketimi | 380W |
| Su Geçirmez Derecelendirmesi | IPX64 |
| Çalışma Sıcaklığı | -40 ℃ ila 75 ℃ |
| Çalışma Süresi | 1-2 saat |
|---|---|
| Çalışma Sıcaklığı | -10°C ila +55°C |
| Cihaz Boyutu | 126x76x35mm (antenler hariç) |
| Etkili Aralık | 1-20M (sinyal gücüne bağlı olarak) |
| Ağırlık | 650g |