| Koruma Açısı (Ortalama) | 120° yatay / 120° dikey |
|---|---|
| Koruma Mesafesi (Ortalama) | 4 metre |
| Uzaktan kumanda mesafesi | 10 metrenin üzerinde |
| Çalışma Gerilimi | 12V |
| Boyutlar | 240 × 195 × 135 mm |
| Toplam çıktı gücü | 20W (bant başına 2,5W) |
|---|---|
| sıkışma yarıçapı | 5-30 metre |
| Ürün boyutu | 320×240×60mm |
| Çalışma Sıcaklığı | -20°C ila +55°C |
| Nem | %30 - %95 |
| Ekranlama mesafesi | 1-2 metre |
|---|---|
| Ağırlık | 250g |
| Ürün Ölçüleri | 122×78×27mm |
| Güç Kaynağı | Dahili pil / Güç adaptörü |
| Çalışma Akımı | 0.1A |
| Çalışma Sıcaklığı | -30 ° C ila 60 ° C |
|---|---|
| Toplam çıktı gücü | 12W (bant başına 0,7W) |
| Kapsama Yarıçapı | -75dBm'de 2-20 metre (yerel sinyal gücüne göre değişir) |
| Dahili batarya | 7,4V/12000mAh şarj edilebilir |
| Boyutlar | 280×130×46mm (gizli anten dahil) |
| Çalışma Sıcaklığı | -10 ° C ila +50 ° C |
|---|---|
| Çalışma Nemi | %30 - %95 |
| Konak ağırlığı | 6,0 kilo |
| Güç Tüketimi | 480W |
| Dış güç kaynağı | AC~220V |
| Ekranlama Yarıçapı | 0,5-1,5 metre |
|---|---|
| Koruma etkisi | >% 80 |
| Koruma Açısı | Yatay 90° / Dikey 90° |
| Ürün Ağırlığı | 0.6 kg |
| Ürün Ölçüleri | 142*74*29mm |
| Boyutlar | 44 × 11 × 3,5 cm (uzunluk × genişlik × yükseklik) |
|---|---|
| Brüt ağırlık | 3,0 kilo |
| Toplam Güç | 48 saat |
| Garanti | 1 yıl |
| Ekranlama Yarıçapı | -75dBm'de 10-50 metre |
| Boyutlar | 450 × 238 × 60 mm (antenler hariç) |
|---|---|
| Net ağırlığı | 7kg |
| Toplam Güç | 52W |
| Ekranlama Yarıçapı | -75dBm'de 2-60 metre (VHF/UHF sinyal yarıçapı yaklaşık 10 metre) |
| Brüt ağırlık | 8.0kg |
| Boyutlar | 210×130×46mm (antensiz) |
|---|---|
| Ambalaj Boyutu | 330×250×80mm |
| Toplam Güç | 28W |
| Ekranlama Yarıçapı | -75dBm'de 5-50 metre (sinyal gücüne bağlıdır) |
| Garanti | Teslim Tarihinden İtibaren Bir Yıl |
| Sıkışma aralığı | 5-50 metre yarıçap (yerel sinyal gücüne bağlı) |
|---|---|
| Toplam çıktı gücü | 25-30Watt |
| Çalışma Sıcaklığı | -10℃ ila +55℃ |
| Nem | %5 - %95 |
| Boyut | 330×238×60mm |