| Boyut | 14.5*9.5cm,20*10cm veya Özelleştirilmiş,21.5*20cm,16*11cm, özelleştirilmiş |
|---|---|
| Renk | Siyah |
| Stil | Moda, İpli çanta, Boyun Bandı, Kulak Kancası, Özel cep telefonu sinyal bozucu/engelleyici kese |
| Garanti | 1 yıl,12 Ay,6 ay,2 yıl |
| Ağırlık | 1-2KG,40g,60g,28g |
| Bağıl Çalışma Nemi | %80 |
|---|---|
| Güç Kaynağı | 150W |
| Çalışma Süresi | 24 saat sürekli |
| Sıkışma aralığı | 5-30 metre |
| Çalışma Sıcaklığı | -40 ila 55°C |
| Boyut | 14.5*9.5cm,20*10cm veya Özelleştirilmiş,21.5*20cm,16*11cm, özelleştirilmiş |
|---|---|
| İşlev | Güçlendirme, Bluetooth, Mikrofon, anti-radyasyon ve kalkan sinyali, Su geçirmez |
| Garanti | 1 yıl,12 Ay,6 ay,2 yıl |
| Ağırlık | 1-2KG,40g,60g,28g |
| İletişim | Kablosuz |
| Güç Kaynağı | AC100-240V veya 12V Araç Şarj Cihazı |
|---|---|
| Sıkışma aralığı | Yarıçap 10-30 metre (-75dBm@Çok yönlü antenler) |
| Çalışma Süresi | 2,5 saat |
| Ağırlık | 1.6kg |
| Garanti | 1 Yıl |
| Ağırlık | 4,0 kg (komple set) |
|---|---|
| Boyutlar | 370x140x51 mm |
| Güç Kaynağı | AC 100-240V, 50-60Hz, DC12V adaptörle |
| Toplam çıktı gücü | 18W |
| Sıkışma aralığı | 40 metreye kadar (menzil yerel sinyal gücüne göre değişir) |
| Çalışma Sıcaklığı | -30°C ila 40°C |
|---|---|
| Çalışma Süresi | 8 Saat Sürekli Çalışma |
| Kabuk Malzemesi | Metal konstrüksiyon |
| Ürün Ağırlığı | 0.6 kg |
| Pil kapasitesi | 2000 mAh / 12V |
| Güç Kaynağı | AC220V |
|---|---|
| Güç Tüketimi | 180W |
| Boyutlar | 300×200×150mm |
| Çalışma Sıcaklığı | -20°C ila +55°C |
| Nem | %30 - %95 |
| Çalışma Nemi | %5 ila %80 |
|---|---|
| Çalışma Sıcaklığı | -10°C ila +50°C |
| Cihaz Ağırlığı | 880 g |
| Cihaz boyutu | 145mm × 83mm × 52mm |
| pil ömrü | 1-2 saat |
| Çalışma Sıcaklığı | -22°C ile +70°C arası |
|---|---|
| Sıkışma aralığı | 100 metreye kadar (yerel sinyal gücüne bağlıdır) |
| Çıkış Bağlantı Noktaları | 10 frekans bandı |
| Toplam Güç | 50W |
| Şasi malzemesi | alüminyum alaşımı |
| Cihaz Ağırlığı | 800g |
|---|---|
| Çalışma Nemi | %5 ila %80 |
| Çalışma Sıcaklığı | -10℃ ila +50℃ |
| Gerilim | AC100-240V / DC12V |
| Cihaz Boyutları | 130mm × 80mm × 38mm |