| Ağırlık | 2kg (tam set) |
|---|---|
| Boyutlar | 171×98×58 mm (antenler hariç) |
| Güç Kaynağı | 50-60Hz, 100-240V AC, DC12V |
| Toplam çıktı gücü | 10W |
| Koruma Aralığı | 5-20 metre (-75dBm) |
| Boyutlar | 90*40*23mm |
|---|---|
| sıkışma yarıçapı | 5-15 metre |
| Anten | 2 adet Omni Anten |
| Çıkış Gücü | 33dBm |
| Ağırlık | Yaklaşık 0,25kg / Adet |
| Ağırlık | 22kg |
|---|---|
| Boyutlar | 520x340x200 mm |
| Sıkışma aralığı | Yarıçap 100-300 metre (-75dBm@Çok yönlü antenler) |
| Güç Kaynağı | AC110 veya 220-240V / DC 27V |
| Garanti | 1 Yıl |
| Çıkış Gücü | 10W |
|---|---|
| Ağırlık | 2.0kg |
| Boyutlar | 195×102×48mm (anten hariç) |
| Ekranlama Yarıçapı | 10-25 metre (yerel sinyal gücüne bağlı) |
| Soğutma sistemi | 3 dahili soğutma fanına sahip yüksek verimli alüminyum alaşımlı radyatör |
| Garanti | Teslim Tarihinden İtibaren Bir Yıl |
|---|---|
| Dahili batarya | 7.4V/10000mAh |
| Toplam Güç | 8,4 W |
| Ambalaj Boyutu | 25×24×8cm |
| araba şarjı | DC12V GİRİŞİ |
| Nem aralığı | %30 - %95 |
|---|---|
| Çalışma Sıcaklığı | -20°C ile +55°C arası |
| Ağırlık | 45kg |
| Boyutlar | 592×395×265 mm |
| Toplam çıktı gücü | 600Watt |
| Nem | %30 - %95 |
|---|---|
| Çalışma Sıcaklığı | -20 ila +55 Santigrat Derece |
| Çalışma Süresi | 24 saat sürekli |
| Ağırlık | 62Kg |
| Güç Kaynağı | AC110-220V |
| Ürün Ağırlığı | 0.6 kg |
|---|---|
| Pil kapasitesi | 6000 mAh / 12V (3*2000 mAh) |
| Koruma etkisi | >% 80 |
| Ürün boyutu | 142*74*29mm |
| Çalışma akımı | 0.3A |
| Nem | %5-80 |
|---|---|
| Ürün Ölçüleri | 380 x 283 x 150 mm (antenler hariç) |
| Ağırlık | Yaklaşık 13 kg (antenler hariç: 7 kg, pil: 5 kg) |
| Kapak Yarıçapı | 50-100m (sinyal seviyesi ≤-85dBm) |
| Toplam çıktı gücü | 120 Vat |
| Nem | %5-80 |
|---|---|
| Depolama Sıcaklığı | -40 ila +60°C |
| Kapak Yarıçapı | 50-100m (Sinyal seviyesi ≤-85dBm altında) |
| Toplam çıktı gücü | 120 Vat |
| Ürün Boyutu (U×G×Y) | 380 × 283 × 150 mm (antenler hariç) |