| Cihaz Ağırlığı | 800 gr |
|---|---|
| Cihaz boyutu | 130mm × 80mm × 38mm |
| Çalışma Nemi | %5 ila %80 |
| Çalışma Sıcaklığı | -10℃ ila +50℃ |
| Toplam çıktı gücü | 4W |
| Ağırlık | 6.2kg |
|---|---|
| Boyutlar | 440x250x90mm |
| Güç Kaynağı | AC100-240V veya DC 24V |
| Uzaktan kumanda | Güç AÇIK/KAPALI için kızılötesi uzaktan kumandayla 2-5 metre |
| Anten | 380mm Uzunluk |
| Çalışma Sıcaklığı | -10℃ ila +50℃ |
|---|---|
| Çalışma Nemi | %5 ila %80 |
| Cihaz Ağırlığı | 800g |
| Cihaz Boyutları | 130mm × 80mm × 38mm |
| Toplam çıktı gücü | 4W |
| Nem aralığı | %30 - %95 |
|---|---|
| Çalışma Sıcaklığı | -20°C ila +55°C |
| Brüt ağırlık | 3.6kg |
| RF çıkış gücü | 22 Watt |
| Boyutlar | 350×278×98 mm |
| Pil | 7,4V/8000mAh, 2,5 saatten fazla sürekli çalışma |
|---|---|
| Garanti | Teslim Tarihinden İtibaren Bir Yıl |
| Boyutlar | 156×83×48 mm (antenler hariç) |
| Ekranlama Yarıçapı | Sinyal gücüne bağlı olarak 2-25 metre |
| Güç Kaynağı | AC adaptörü (110-240V AC - 12V DC) veya araç şarj cihazı DC12V |
| Nem | %30 - %95 |
|---|---|
| Çalışma Sıcaklığı | -20 ila +55°C |
| Ağırlık | 62Kg |
| Çıkış Gücü | 600W |
| Koruma Alanı | 50-600m (mobil ağ sinyal yoğunluğuna bağlı olarak) |
| Net ağırlığı | 2.2kg |
|---|---|
| Toplam Güç | 28W |
| Ekranlama Yarıçapı | 2-25 metre (sinyal gücüne bağlı olarak) |
| Boyutlar | 200×133×66mm (antensiz) |
| Dahili batarya | 7.4V/12000mAh |
| Nem | %30 - %95 |
|---|---|
| Çalışma Sıcaklığı | -20 ila +55°C |
| Ağırlık | 3.6kg |
| Boyutlar | 350 × 278 × 98 mm |
| RF çıkış gücü | 22 Watt |
| Dahili batarya | 7.4V/12000mAh |
|---|---|
| Toplam Güç | 16W |
| Net ağırlığı | 1.5kg |
| Garanti | Teslim Tarihinden İtibaren Bir Yıl |
| Sürekli çalışma | 2,5 saatten fazla |
| Ambalaj Boyutu | 52×45×15cm |
|---|---|
| Net ağırlığı | 10kg |
| Güç Kaynağı | AC adaptörü 50-60Hz (110-240V AC - 24V DC) |
| Boyutlar | 410×310×91 mm (antenler hariç) |
| Ekranlama Yarıçapı | -75dBm'de 10-80 metre |