| Tip | Tek Bant Güçlendirici |
|---|---|
| Kapsama alanı | 300-1500 metrekare |
| Kazanmak | 80.0db |
| Antenler | 2x2.0dbi harici antenler |
| Ağ Uyumluluğu | 2G, 3G, 4G, GSM, LTE |
| Tip | 4G sinyal güçlendirici |
|---|---|
| Kapsama alanı | 3000-5000 m2 |
| Çıkış Gücü | 27dBm |
| Boyutlar | 439×268×58 mm |
| Ağırlık | 9kg |
| Kapsama alanı | 6000-12000 metrekare |
|---|---|
| Kazanmak | 85dB |
| Boyutlar | 439 × 268 × 58 mm |
| Ağırlık | 9kg |
| Banttaki Dalgalanma | ≤ 8dB |
| Tip | 4G sinyal güçlendirici |
|---|---|
| Kapsama alanı | 800-1500 m2 |
| Kazanmak | 75dB |
| Boyutlar | 400 × 170 × 65 mm |
| Ağırlık | 6.5kg |
| Kazanmak | 80db |
|---|---|
| Boyut | 460×350×163mm |
| Ağırlık | 15kg |
| Gürültü Şekil | ≤6dB |
| Çalışma Sıcaklığı | -25°C ila +50°C |
| Kapsam | 500-1000 m2 |
|---|---|
| iletim hızı | 75MHz |
| Sıklık | 1800/2100 MHz |
| Çıkış Gücü | 20dbm |
| Kazanmak | 65dB |
| Tip | 4G sinyal güçlendirici |
|---|---|
| Kapsama alanı | 800-1500km |
| Kazanmak | 75dB |
| Boyutlar | 354*268*58mm |
| Ağırlık | 7kg |
| Kapsama alanı | 500-3000 m2 |
|---|---|
| iletim hızı | ≤ -36dBm |
| Antenler | 2x2.0dbi harici antenler |
| Kazanmak | 75.0db |
| Tip | Tek Bant Güçlendirici |
| Çıkış Gücü | 20dbm |
|---|---|
| Boyutlar | 439×268×58 mm |
| Ağırlık | 9kg |
| Bağlayıcı Türü | N-Dişi |
| Kazanmak | 70 dB |
| Ağ Uyumluluğu | 2G, 3G, 4G |
|---|---|
| Kapsama alanı | 500-3000 m2 |
| iletim hızı | ≤ -36dBm |
| Kazanmak | 75.0db |
| Antenler | 2x2.0dbi harici antenler |