| Tip | 4G sinyal güçlendirici |
|---|---|
| Kapsama alanı | 5000-8000 m2 |
| Çıkış Gücü | 30dBm |
| Boyutlar | 439 × 268 × 58 mm |
| Ağırlık | 9 kg |
| Tip | 4G sinyal güçlendirici |
|---|---|
| Kapsama alanı | 3000-5000 m2 |
| iletim hızı | 75MHz |
| Sıklık | 1800MHz |
| Kazanmak | 80db |
| Tip | 4G sinyal güçlendirici |
|---|---|
| Kapsama alanı | 800~1500 m2 |
| Kazanmak | 80db |
| Çıkış Gücü | 30dBm |
| Boyutlar | 439*268*58mm |
| Tip | 4G sinyal güçlendirici |
|---|---|
| Kapsama alanı | 5000-8000 m2 |
| Kazanmak | 80db |
| Güç Kaynağı | AC 90-264V, DC 10V/10A |
| Boyut | 150*138*32mm |
| Tip | 4G sinyal güçlendirici |
|---|---|
| Kapsama alanı | 800-1500 m2 |
| Sıklık | 1800MHz |
| Çıkış Gücü | 23dbm |
| Ağırlık | 1 kg |
| Tip | 4G sinyal güçlendirici |
|---|---|
| Sıklık | 1800MHz |
| Kapsama alanı | 500-1000 m2 |
| Çıkış Gücü | 20dbm |
| Ağırlık | 0,6 kg |
| Sıklık | 900MHz |
|---|---|
| Çıkış Gücü | 27dBm |
| Kazanmak | 80db |
| Ağırlık | 1 kg |
| Kapsama alanı | 3000-5000 m2 |
| Tip | 4G sinyal güçlendirici |
|---|---|
| Kapsama alanı | 500-1000 m2 |
| Sıklık | 1800MHz |
| Çıkış Gücü | 23dbm |
| Kazanmak | 70 dB |
| Kapsama alanı | 500-3000 metrekare |
|---|---|
| iletim hızı | ≤ -36dBm |
| Kazanmak | 65-75dB |
| Antenler | 2x 2.0dbi Harici Antenler |
| Ağ Uyumluluğu | 2G, 3G, 4G |
| Tip | 4G sinyal güçlendirici |
|---|---|
| Kapsama alanı | 800-1500 m2 |
| Sıklık | 900MHz |
| Çıkış Gücü | 20dbm |
| Ağırlık | 0,6 kg |