| Ağırlık | 1 kg |
|---|---|
| Boyutlar | 118 mm × 91 mm × 18 mm |
| Çalışma Sıcaklığı | -10 ° C ila 55 ° C |
| Nem | < %90 |
| Mtbf | > 50.000 saat |
| Kazanmak | 70dB,65±2dB,60-75dB,UL Gp≥65 DL Gp≥70,65dB |
|---|---|
| Çıkış Gücü | 23dbm,2w/5w/10w/20w/40w/60w,17±2dBm,17dBm;20dBm;23dBm;27dBm,15~25dBm |
| Renk | mavi, siyah, Beyaz, Gümüş / Altın, Altın |
| Sıklık | 900/1800/2100MHz,2.412-2.484GHz,900MHz / 2100MHz / 1800MHz,GSM900MHz tekrarlayıcı,890-915MHz/935-960 |
| Boyut | 150*138*32mm,130x100x20mm,165*115*35,240x182x22mm,25*19*2.2cm |
| Mtbf | > 50000 saat |
|---|---|
| Frekans Kararlılığı | ≤ 0,01ppm |
| Zaman gecikmesi | ≤ 1,5 μs |
| Gürültü Şekil | ≤ 6dB |
| Otomatik kazanç kontrolü | >31dB |
| Ağırlık | < 1,2 kg |
|---|---|
| Boyut | 20,6 × 12,8 × 2,3 cm |
| Çalışma Sıcaklığı | -20 ° C ~ +55 ° C |
| Nem | < %90 |
| Zaman gecikmesi | ≤ 1,5 μs |
| Ağırlık | 4.5kg |
|---|---|
| Boyut | 268 mm × 58 mm × 189 mm |
| Nem | < %90 |
| Çalışma Sıcaklığı | -10 ° C ila 55 ° C |
| Frekans Kararlılığı | ≤ 0,01ppm |
| Ağırlık | 4.5kg |
|---|---|
| Boyut | 268 mm × 58 mm × 189 mm |
| Çevre koşulları | IP40 |
| Çalışma Sıcaklığı | -10°C~55°C |
| Nem | < %90 |
| Kazanmak | 75.0db |
|---|---|
| Antenler | 2x2.0dbi harici antenler |
| iletim hızı | ≤ -36dBm |
| Kapsam | 500-3000 m2 |
| Ağ | 2G, 3G, 4G |
| Ağırlık | 1 kg |
|---|---|
| Boyut | 118 mm × 91 mm × 18 mm |
| Çalışma Sıcaklığı | -10°C~55°C |
| Nem | < %90 |
| Frekans Kararlılığı | ≤ 0,01ppm |
| Ağırlık | 1 kg |
|---|---|
| Boyut | 118 mm × 91 mm × 18 mm |
| Çalışma Sıcaklığı | -10°C~55°C |
| Nem | < %90 |
| Modülasyon Doğruluğu | ≤ %12,5 |
| Ağırlık | 4.5kg |
|---|---|
| Boyut | 268 mm × 58 mm × 189 mm |
| Çalışma Sıcaklığı | -10°C~55°C |
| Nem | < %90 |
| Güç Kaynağı | AC100-240V, DC9V/5A |