| Tip | Tek Bant Güçlendirici |
|---|---|
| Ağ Uyumluluğu | LTE, 3G, 2G, 4G |
| Kapsama alanı | 500-3000 m2 |
| Antenler | 2x2.0dbi harici antenler |
| Kazanmak | 75.0db |
| Kapsama alanı | 500-1000 m2 |
|---|---|
| Kazanmak | 70 dB |
| Çıkış Gücü | 20dbm |
| Boyutlar | 224×170×65mm |
| Ağırlık | 3,5 kg |
| Tip | Tek Bant Güçlendirici |
|---|---|
| Kapsama alanı | 1000-3000 metrekare |
| iletim hızı | ≤ -36dBm |
| Kazanmak | 80.0db |
| Renk | Siyah, beyaz |
| Tip | Tek Bant Güçlendirici |
|---|---|
| Ağ desteği | 2G, 3G, 4G |
| Kapsama alanı | 500-1500 m2 |
| Antenler | 2x 2.0dbi Harici Antenler |
| Kazanmak | 75.0db |
| Tip | 4G sinyal güçlendirici |
|---|---|
| Kapsama alanı | 5000-8000 m2 |
| Kazanmak | 80db |
| Intermodülasyon | ≤-40dBc |
| Boyutlar | 439*268*58mm |
| Tip | 4G sinyal güçlendirici |
|---|---|
| Kapsama alanı | 800-1500 m2 |
| Kazanmak | 75dB |
| Boyut | 189*268*58mm |
| Ağırlık | 4.5kg |
| Tip | Tek Bant Güçlendirici |
|---|---|
| Kapsama alanı | 500-1500 m2 |
| iletim hızı | 9kHz~1GHz |
| Kazanmak | 75.0db |
| Ağ Uyumluluğu | LTE, 2G, 4G, 3G |
| Tip | 4G sinyal güçlendirici |
|---|---|
| Kapsama alanı | 3000-5000 metrekare |
| Kazanmak | 80db |
| Boyutlar | 354 × 268 × 58mm |
| Ağırlık | 7 kilo |
| Tip | 4G sinyal güçlendirici |
|---|---|
| Kapsam | 500-1000 m2 |
| Çıkış Gücü | 20dbm |
| Boyut | 224*170*65mm |
| Ağırlık | 3,5 kg |
| Tip | 4G sinyal güçlendirici |
|---|---|
| Kapsama alanı | 800-1500 m2 |
| Kazanmak | 75dB |
| Boyutlar | 224 × 170 × 65 mm |
| Ağırlık | 3,5 kg |