| Nem | < %90 |
|---|---|
| Çalışma Sıcaklığı | -10 ° C ila 55 ° C |
| Boyut | 118 mm × 91 mm × 18 mm |
| Ağırlık | 1 kg |
| Mtbf | > 50.000 saat |
| Gürültü Şekil | ≤ 6dB |
|---|---|
| Banttaki Dalgalanma | 8 dB |
| Çıkış Gücü | 27dBm±2dBm |
| Frekans Kararlılığı | ≤ 0,01ppm |
| Güç Kaynağı | AC 90-264V, DC 10V/10A |
| Ağ Uyumluluğu | 2G, 3G, 4G |
|---|---|
| Kapsama alanı | 1000-5000 m2 |
| Kazanmak | 75dB±2dB |
| Antenler | 2 x 2.0dBi Harici Antenler |
| iletim hızı | ≤ -36dBm/30KHz |
| Gürültü Şekil | ≤ 6dB |
|---|---|
| İntermodülasyon Ürünleri | ≤ -40dBc |
| Empedans | 50Ω |
| Nem | < %90 |
| Boyut | 189*268*58mm |
| Çalışma Nemi | < %90 |
|---|---|
| Çalışma Sıcaklığı | -10 ° C ila 55 ° C |
| Boyutlar | 268 mm × 58 mm × 189 mm |
| Ağırlık | 4 kg |
| Güç Kaynağı | AC100-240V, DC9V/5A |
| Empedans | 50 ohm |
|---|---|
| Nem | < %90 |
| Çalışma Sıcaklığı | -10°C ~ 55°C |
| Boyutlar | 268 mm × 58 mm × 189 mm |
| Ağırlık | 4.5kg |
| Banttaki Dalgalanma | 8 dB |
|---|---|
| Gürültü Şekil | ≤ 6dB |
| İntermodülasyon Ürünleri | ≤ -40dBc |
| Zaman gecikmesi | ≤ 1,5 μs |
| Boyut | 189*268*58mm |
| Tip | 4G sinyal güçlendirici |
|---|---|
| Kapsama alanı | 3000-5000 metrekare |
| Boyutlar | 460 × 350 × 163 mm |
| Ağırlık | 15kg |
| Kazanmak | 80db |
| Anahtar | Güç anahtarı |
|---|---|
| Nem | < %90 |
| Çalışma Sıcaklığı | -10°C ~ +55°C |
| Empedans | 50Ω |
| Boyut | 189*268*58mm |
| Mtbf | > 50.000 saat |
|---|---|
| Çalışma Sıcaklığı | -10 ° C ila 55 ° C |
| Nem | < %90 |
| Çevre koşulları | IP40 |
| Boyut | 268 mm × 58 mm × 189 mm |