| Algılama Mesafesi | 2~10km |
|---|---|
| Yön bulma frekans bandı | 2GHz ~ 6GHz |
| yönlü doğruluk | ~10° |
| Algılama Modu | 360 ° pasif algılama |
| DF Yenileme Hızı | 10-30 kez/dakika |
| Çalışma Nemi | %30 - %95 |
|---|---|
| Çalışma Sıcaklığı | -20°C ila +65°C |
| Boyutlar | 385 × 307 × 180 mm |
| Güç Tüketimi | 600W |
| Güç Kaynağı | AC220V, DC24-28V |
| İsim | Drone Tespit Sistemleri |
|---|---|
| Drone türlerinin tespiti ve tanımlanması | DJI serisi dronlar, FPV'ler, Xiaomi, Yuneec, Hubsan, Powervision, Tello dronları vb. |
| Algılama frekans bandı | 900MHz,1,2GHz,1,4GHz, 2,4GHz,5,2GHz,5,8GHz |
| Algılama ve konumlandırma mesafesi | 1~10km |
| Tespit yüksekliği | 0m~1000m |
| Güç Tüketimi | 600W |
|---|---|
| Ağırlık | 21kg |
| Boyutlar | 385×307×180mm |
| Çalışma Sıcaklığı | -20°C ila +65°C |
| Sıkışma aralığı | 500m ila 2000m (mobil ağ sinyal yoğunluğuna bağlı olarak) |
| Algılama Frekansı | 300MHz~6GHz |
|---|---|
| Tespit yüksekliği | 0-1200m |
| Algılama Yarıçapı | 5km (ortama ve drone modeline bağlı olarak değişiklik gösterebilir) |
| Tespit Gücü Tüketimi | ≤100W |
| Sıkışma aralığı | Yatay: 360°; dikey: -90° ila +90° |
| Tespit Edilebilen Drone Türleri | DJI serisi dronları, geçiş dronları ve DIY görüntü iletim dronları |
|---|---|
| Algılama Mesafesi | 1-5 km |
| Algılama frekans bandı | 860-930MHz, 1,2G, 1,4GHz, 2,4GHz, 5,2GHz, 5,8G |
| Besleme voltajı aralığı | 9-36V |
| Boyutlar | 167 mm × 83 mm × 42 mm (U×G×Y) |
| Yerleşik pil | 27/28VDC,220V,28V |
|---|---|
| sıkışma yarıçapı | 2-3km |
| Çıkış Gücü | 78W |
| Boyut | 346×216×100mm |
| Nem | %30 - %95 |
| Boyut | 820×300×80mm |
|---|---|
| Ağırlık | 6.45kg |
| Etkili Aralık | 2000-2500 metre (gerçek ortama bağlıdır) |
| Başvuru | Havaalanı, Laboratuvar Testi/Sinyal Jammer, Signal Jammer, Konferans, GPS/Galileo/Glonass tarafından |
| Garanti | 1 Yıl |
| pil ömrü | 45-70 dakika |
|---|---|
| Güç Tüketimi | 55W |
| Ağırlık | 2KG (Cihaz), 3,6KG (Paketli) |
| Boyutlar | 277×80×51 mm |
| Çalışma Sıcaklığı | -20°C ile +55°C arası |
| Net ağırlığı | 16kg |
|---|---|
| Toplam Güç | 75W |
| Çalışma Sıcaklığı | -30 ° C ila 60 ° C |
| Paket Boyutu | 550x450x300 mm |
| Ekranlama Yarıçapı | -75dBm'de 20-500 metre |