| Şarj Yöntemi | 29.4V şarj adaptörü |
|---|---|
| Toplam çıktı gücü | 135W |
| Sıkışma Mesafesi | 2,5-3km (Mavic 2) |
| Pil çalışma süresi | 40 dakika |
| Ağırlık | 4.35kg |
| Başvuru | Havaalanı, Laboratuvar Testi/Sinyal Jammer, Signal Jammer, Konferans, GPS/Galileo/Glonass tarafından |
|---|---|
| Garanti | 1 Yıl |
| Renk | Siyah |
| Malzeme | Alüminyum ve Bakır, Plastik |
| Kontrol mesafesi | 1000 metre,>500m |
| İsim | Drone Anti Jammer Cihazı |
|---|---|
| Çalışma Frekansı | L1: 1575,42MHz B1: 1561,098MHz |
| Girişim Direnci | Tek parazitli sinyal-parazit oranı: ≥105dB Üçlü parazitli sinyal-parazit oranı: ≥95dB |
| Hız Doğruluğu | ≤0,2m/s (%95) |
| Zamanlama doğruluğu | ≤100ns (%95) |
| Başvuru | Havaalanı, Laboratuvar Testi/Sinyal Jammer, Signal Jammer, Konferans, GPS/Galileo/Glonass tarafından |
|---|---|
| Malzeme | Alüminyum ve Bakır, Plastik |
| Boyut | Orta Boy,320*200*460mm,76*20*26cm,37.5*29*10cm |
| Kontrol mesafesi | 1000 metre,>500m |
| Boyut | 210*110*25 (mm) |
| Güç Kaynağı | Dahili pil: 24V, 8,5A |
|---|---|
| Çalışma Sıcaklığı | -20ºC ile +55ºC arası |
| Pil Çalışma Süresi | 40-50 dakika. |
| Toplam çıktı gücü | 125W |
| Güç Tüketimi | 250W |
| Ağırlık | 55 kg |
|---|---|
| Nem | %30 - %95 |
| Anten Sayısı | 8 |
| Sıkışma aralığı | 500-1100 metre (mobil ağ sinyal yoğunluğuna bağlı olarak) |
| Anten Tipi | Yüksek Kazançlı Çok Yönlü Antenler |
| Boyutlar | 740×510×350mm (anten hariç) |
|---|---|
| Net ağırlığı | 70kg |
| Çalışma Sıcaklığı | -30 ila 60 ° C |
| Ekranlama Yarıçapı | -75dBm'de 300-1000 metre |
| Garanti | Teslim Tarihinden İtibaren Bir Yıl |
| İsim | Taşınabilir Anti Drone Engelleyici |
|---|---|
| Cihaz rengi | Yeşil |
| Çalışma Sıcaklığı | -20°C ila 65°C |
| Çalışma akımı | 4-5A |
| Pil kapasitesi | 32000mAh |
| İsim | Drone Sinyal Engelleyiciler |
|---|---|
| Konak ağırlığı | 2 kg |
| Çalışma ortamı | -30 ° C ila 60 ° C |
| Pil miktarı | 2 Birim |
| Toplam çıktı gücü | 30W |
| İsim | Drone Karıştırıcı |
|---|---|
| Güç Kaynağı | AC100-240V |
| Çalışma Süresi | 40 dakika |
| Ağırlık | 1,2 kilo |
| Boyut | 145x95x45mm |