| Güç Tüketimi | 60 watt |
|---|---|
| Ağırlık | 2,5 kg |
| Boyut | 278*137*42mm |
| Güç Kaynağı | AC110-240V, DC 12V |
| Tip | GPS, WiFi, RF Karıştırıcılar |
| Ağırlık | 2,5 kg |
|---|---|
| Anten kazancı | 10DBi |
| Çalışma Sıcaklığı | -20°C ila +55°C |
| Güç Kaynağı | 165W |
| Paket Boyutu | 580×420×23mm |
| Çıkış Gücü | 400W Toplam |
|---|---|
| Anten kazancı | 3-8dbi |
| Sıkışma Mesafesi | 300-2000 m |
| Pil | 1000WH Pil |
| Çalışma Sıcaklığı | -40°C ila 65°C |
| Operasyonel aralık | 2 kilometre |
|---|---|
| Sıkışma frekansları | GPS, WIFI 2.4G, 5.8G |
| Hedef Sistemleri | İHA'lar, Drone'lar, Yetkisiz Uçaklar |
| Başvuru | Güvenlik, Askeri, Kritik Altyapı Koruması |
| Garanti | 1 Yıl |
| Gerilim | 27/28VDC,220V,28V |
|---|---|
| İşlev | drone jammer blok sinyali drone, izole RF sinyali |
| Kazanmak | 45/50dB,50dB,45dB |
| Malzeme | Alüminyum ve Bakır, Plastik |
| Kontrol mesafesi | 1000 metre,>500m |
| İsim | FPV dedektörü |
|---|---|
| Uçak türlerini tespit edin. | DJI serisi dronları, geçiş dronları ve DIY görüntü iletim dronları |
| Algılama frekans bandı | 860-930MHz, 1.2G,1.4GHz,2.4GHz,5.2GHz, 5.8G |
| Algılama Mesafesi | 1-5KM |
| Besleme voltajı aralığı | 9-36V |
| İsim | Drone Algılama Karıştırıcı Sahtekarlığı |
|---|---|
| Parazit bandı | 400MHz-6GHz tam frekans bandı, frekans bandı aralığını ve özel girişim sinyali frekansını destekler |
| Dönme hızı | Yatay 0,1°-20°/S; Eğim 0,1°-5°/S |
| Eğim açısı | +90°~-10° |
| yatay açı | Yatay 0-360°sürekli dönüş; |
| Renk | Siyah |
|---|---|
| pil ömrü | 45-70 dakika |
| Çalışma Sıcaklığı | -20°C ila +55°C |
| Boyutlar | 277 × 80 × 51 mm |
| Ağırlık | 2KG (Cihaz), 3,6KG (Paketli) |
| Toplam Güç | 550W |
|---|---|
| Güç Kaynağı | AC220V |
| girişim aralığı | 1000-2000m |
| Garanti | 1 Yıl |
| Renk | Siyah |
| İsim | Anti İHA Drone Jammer |
|---|---|
| pil ömrü | 45-70 dakika |
| Çalışma Sıcaklığı | -20°C ile +55°C arası |
| Güç Tüketimi | 55W |
| Boyutlar | 277×80×51 mm |