| Yerleşik pil | 27/28VDC,220V,28V |
|---|---|
| sıkışma yarıçapı | 2-3km |
| Çıkış Gücü | 78W |
| Boyut | 346×216×100mm |
| Nem | %30 - %95 |
| Çalışma Sıcaklığı | -20ºC ile +55ºC arası |
|---|---|
| Güç Tüketimi | 240W |
| Ağırlık | 4.3KG (Birim), 11KG (Paketlenmiş) |
| Boyut | 277×80×51 mm |
| Toplam çıktı gücü | 125W |
| Ağırlık | 15 kg |
|---|---|
| Boyut (U×G×Y) | 320×120×430mm |
| Nem | %30 - %95 |
| Çalışma Sıcaklığı | -20°C ila +55°C |
| Sıkışma aralığı | 20-120 metre (mobil ağ sinyal yoğunluğuna bağlı olarak) |
| Toplam Güç | 160W |
|---|---|
| Ortalama Çıkış Gücü | 47dbm |
| Çalışma Sıcaklığı | -25°C ila +65°C |
| Güç Kaynağı | AC 110-240V, DC 24V |
| Ağırlık | 6kg |
| Güç Kaynağı | AC110-240V, DC 28V |
|---|---|
| Çıkış Gücü | 1135w |
| sıkışma yarıçapı | 50-800M (ortam sinyal gücüne bağlı olarak) |
| Ağırlık | 75kg |
| Nem | %5-95 |
| Algılama Frekansı | 20MHz-6GHz |
|---|---|
| Algılama Aralığı | >500m-5km |
| Algılama Açısı | 360° |
| Konumlandırma doğruluğu | ≤20m (TDOA), ≤5m (çözünürlük) |
| Yem Sinyal Türleri | GPS, GLONASS, GALILEO, BD |
| Çalışma Sıcaklığı | -25°C ila +65°C |
|---|---|
| Güç Kaynağı | AC110-240V, DC 24V |
| Antenler | 2x Çok yönlü antenler |
| Nem aralığı | %5 - %95 |
| Boyutlar | 320*210*90mm |
| Güç Tüketimi | 600W |
|---|---|
| Güç Kaynağı | AC-220V/DC-48V |
| Ana birim ağırlığı | 16.8kg |
| Boyutlar | 350*190*490mm |
| Nem aralığı | %30 - %95 |
| Garanti | 1 Yıl |
|---|---|
| Ağırlık | 22kg |
| Güç Kaynağı | AC110 veya 220-240V / DC 27V |
| Sıkışma aralığı | Yarıçap 100-300 metre (-75dBm @ Çok Yönlü antenler) |
| Boyutlar | 520x340x200 mm |
| Sıkışma Mesafesi | 100-300M |
|---|---|
| Cihaz Adaptörü | DC28V |
| Çalışma Sıcaklığı | -20 ℃ ila 70 ℃ |
| Boyut | 189×55×24 mm |
| Cihaz rengi | Siyah |