| Çalışma Sıcaklığı | -20ºC ile +55ºC arası |
|---|---|
| Güç Tüketimi | 145W |
| Boyut | 277X80X51mm |
| Panel Anten | 8dBi Kazanç |
| Pil çalışma süresi | 30 dakika |
| Pil çalışma süresi | 30-40 dakika |
|---|---|
| Çalışma Sıcaklığı | -20ºC ile +55ºC arası |
| Ağırlık | 5.2kg, Ambalaj Ağırlığı: 8kg |
| Boyut | 340*270*150mm |
| İç anten | 6-8dBi Kazanç |
| Çalışma mesafesi | 800-1200 metre |
|---|---|
| Çıkış Gücü | Toplam 170W |
| Çalışma süresi | 40 dakika |
| Güç Kaynağı | Dahili akü: 28V, 15Ah |
| Çalışma Sıcaklığı | -20ºC ile +55ºC arası |
| Güç Kaynağı | AC110-240V, DC28V |
|---|---|
| Enerji Tüketimi | 240W |
| Ağırlık | 7kg |
| Nem | %5 - %95 |
| Boyutlar | 380(U) * 300(G) * 90(Y) mm |
| Çıkış Gücü | Bant başına 50W,50W-100W (47-50dBm),100W (50dBm),100Watt,50w(47dBm) |
|---|---|
| Garanti | 1 Yıl |
| Renk | siyah, Siyah Gri Sarı Yeşil |
| Kullanım | Polis Kolluk Kuvvetleri Askeri Güvenlik, Güvenlik Ekipmanı |
| Malzeme | Alüminyum ve Bakır, Plastik |
| EKRAN | 3,5 inç renkli dokunmatik ekran |
|---|---|
| Sıkışma Mesafesi | 0km~1.5km |
| Algılama Mesafesi | 0km~3km |
| Algılama Bantları | 30MHz~6GHz |
| Ağırlık | ≤9,5kg (Pil dahil) |
| Çalışma mesafesi | 800-1200 metre |
|---|---|
| Çıkış Gücü | Toplam 170W |
| Çalışma süresi | 40 dakika sürekli çalışma |
| Çalışma Sıcaklığı | -20ºC ile +55ºC arası |
| Güç Kaynağı | Dahili akü: 28V, 15Ah |
| WİFİ | 2400-2500MHz |
|---|---|
| Ağırlık | 3kg |
| Boyut | 363*137*42mm |
| Çalışma sıcaklığı | -10°C ila +55°C |
| Nem | %5 - %95 |
| Boyut | 363*137*42mm |
|---|---|
| Güç Tüketimi | 75 watt |
| Çalışma Sıcaklığı | -10°C ila +55°C |
| Nem | %5 - %95 |
| Çalışma süresi | 24 saat sürekli |
| Algılama Aralığı | 100-2000 m (kentsel ortam, DJI AIR2 hedefi tarafından test edilmiştir) |
|---|---|
| Sonda azimutu | 0°-360° (çok yönlü anten) |
| Güç Tüketimi | 900W |
| Sıkışma aralığı | 800-1500M |
| Boyutlar | 520×400×230 mm |