| İsim | RF güç modülü |
|---|---|
| Tip | RF Modülü |
| Çıkış Gücü | 1W~1000W |
| Sıklık | 20Mhz~20GHz |
| Çalışma Gerilimi | 24-28V |
| Boyutlar | 400×288×155mm |
|---|---|
| Nem | %30 - %95 |
| Çalışma Sıcaklığı | -20°C ila +55°C |
| Anten Sayısı | 7 |
| Sıkışma aralığı | 10-60m (mobil ağ sinyal yoğunluğuna bağlı olarak) |
| Ağırlık | 35kg |
|---|---|
| Boyutlar | 580 × 280 × 410 mm |
| Çalışma Sıcaklığı | -20°C ila +55°C |
| Harici Pil (Opsiyonel) | 24V DC |
| Sıkışma aralığı | 50-500m (mobil ağ sinyal yoğunluğuna bağlı olarak) |
| Çalışma Sıcaklığı | -20°C ila +55°C |
|---|---|
| Nem | %30 - %95 |
| Boyutlar | 580 × 280 × 410mm |
| Anten Tipi | Yüksek Kazançlı Çok Yönlü Antenler |
| Dış Batarya (Opsiyonel) | 24V DC |
| Güç Kaynağı | AC220V veya 110V |
|---|---|
| Güç Tüketimi | 200 Watt |
| Ağırlık | 7kg |
| Boyut | 400×288×155mm |
| Nem | %30 - %95 |
| Güç Kaynağı | AC220V |
|---|---|
| Boyutlar | 300×200×150mm |
| Nem | %30 - %95 |
| Çıkış Gücü | 65W |
| Çalışma Sıcaklığı | -20 ila +55°C |
| Güç Kaynağı | 50 - 60Hz, AC 100 - 240V |
|---|---|
| Toplam çıktı gücü | 2,5 Watt |
| Ağırlık | 850g |
| Boyutlar | 78x34x138mm (antenler hariç) |
| Çalışma Süresi | 1-2 saat |
| Cihaz Ağırlığı | 800 gr |
|---|---|
| Cihaz boyutu | 130mm × 80mm × 38mm |
| Çalışma Nemi | %5 ila %80 |
| Çalışma Sıcaklığı | -10℃ ila +50℃ |
| Toplam çıktı gücü | 4W |
| Güç Kaynağı | AC220V, DC 28V |
|---|---|
| Ağırlık | 30kg |
| Boyutlar | 520 × 300 × 190 mm |
| Nem | %30 - %95 |
| Çalışma Sıcaklığı | -20°C ila +55°C |
| Sıkışma aralığı | 1-20m yarıçap (yerel sinyal yoğunluğuna bağlı) |
|---|---|
| Çıkış Gücü | 4W |
| Çalışma Sıcaklığı | -10 ila +55°C |
| Antenler | 8 harici çok yönlü anten |
| Boyutlar | 132x80x40mm (antenler hariç) |