| Nem | %80'e kadar |
|---|---|
| Frekans Aralığı | 20-6000 mhz |
| Brüt ağırlık | 45kg |
| Sıkışma aralığı | 500-2000m |
| Soğutma sistemi | 4 Soğutma Fanı |
| Güç Kaynağı | Dahili batarya (1 saat: 28V, 5A) veya Harici batarya |
|---|---|
| Toplam çıktı gücü | 90W |
| Güç Tüketimi | 140W |
| Çalışma Sıcaklığı | -20°C ila +55°C |
| Anten | Yönlü Panel Anteni 8dBi |
| Çıkış Gücü | Toplam 42W (bant başına 1-3W) |
|---|---|
| sıkışma yarıçapı | 2-40 Metre |
| Güç Kaynağı | AC 110V/220V - DC 12V |
| Ürün Ağırlığı | Yaklaşık 7,5 kg |
| Ürün Ölçüleri | 460*238*60 mm (antenler hariç) |
| Güç Kaynağı | AC220V |
|---|---|
| Frekans Aralığı | 20-6000 mhz |
| Brüt ağırlık | 45kg |
| Çalışma Sıcaklığı | -20°C ila +65°C |
| Sıkışma aralığı | 500-2000m (sinyal ağı koşullarına bağlı olarak) |
| Kanallar | 20 Bant (CH1-48) |
|---|---|
| Sıkışma aralığı | 2km FPV İHA |
| Güç Kaynağı | Doğru Akım 28V |
| Çalışma Sıcaklığı | -20°C ila +70°C |
| Güç Tüketimi | 700-1400W |
| Konumlandırma doğruluğu | ≤10m |
|---|---|
| Prob Başarı Oranı | ≥99% |
| Yanıt Sürelerini Belirleyin | ≤3s |
| Algılama Konumu Mesafesi | 1-5KM |
| 1-5KM | 0m-1000m |
| Ağırlık | 22kg |
|---|---|
| Boyutlar | 520x340x200 mm |
| Sıkışma aralığı | Yarıçap 100-300 metre (-75dBm@Çok yönlü antenler) |
| Güç Kaynağı | AC110 veya 220-240V / DC 27V |
| Garanti | 1 Yıl |
| Toplam Güç | 550W |
|---|---|
| Güç Kaynağı | AC220V |
| girişim aralığı | 1000-2000m |
| Ağırlık | 38kg |
| Garanti | 1 Yıl |
| Güç Kaynağı | AC220V, DC24V |
|---|---|
| Toplam çıktı gücü | 90watt |
| Güç Tüketimi | 300 Watt |
| Karıştırıcı Modül Numarası | 6 |
| Anten Sayısı | 6 |
| Nem | %30 - %95 |
|---|---|
| Boyut (U×G×Y) | 580×280×410mm |
| Çalışma sıcaklığı | -20°C ila +55°C |
| Ağırlık | 30 kg |
| Güç Kaynağı | AC220V, DC24V |