| Sıkışma aralığı | 1-20m yarıçap (yerel sinyal yoğunluğuna bağlı) |
|---|---|
| Çıkış Gücü | 4W |
| Çalışma Sıcaklığı | -10 ila +55°C |
| Antenler | 8 harici çok yönlü anten |
| Boyutlar | 132x80x40mm (antenler hariç) |
| Ağırlık | 1 KG brüt |
|---|---|
| Çalışma Sıcaklığı | -10 ila +55°C |
| Sıkışma aralığı | 1-20m yarıçap (yerel sinyal yoğunluğuna bağlı) |
| Şarj etme | 4 saat tam şarj, 1-2 saat çalışma süresi |
| Boyutlar | 132x80x40mm (antenler hariç) |
| Güç Kaynağı | AC100-240V |
|---|---|
| Çalışma Süresi | 50 Dakika |
| Ağırlık | 1,8 kilo |
| Boyutlar | 200 x 135 x 50 mm (yalnızca Ana Ünite, antenler hariç) |
| Garanti | 1 Yıl |
| Şartname | 200kgs |
|---|---|
| Etkili Aralık | 1km/3km/4-6km |
| Menşei | Çin |
| Başvuru | Konferans merkezi |
| Taşıma Paketi | Alüminyum Alaşımlı Paket |
| Güç Tüketimi | 75 watt |
|---|---|
| Çalışma sıcaklığı | -10°C ila +55°C |
| Nem | %5 - %95 |
| Boyut | 363*137*42mm |
| Ağırlık | 3kg |
| Güç Kaynağı | AC220V, DC 28V |
|---|---|
| Ağırlık | 16kg |
| Boyutlar | 500×500×200mm (U×G×Y) |
| Nem | %30 - %95 |
| Sıkışma aralığı | 20-100KM |
| Güç Kaynağı | AC220V veya 110V |
|---|---|
| Güç Tüketimi | 1000 Watt |
| Ağırlık | 65kg |
| Çalışma Sıcaklığı | -20°C ila +55°C |
| Sıkışma aralığı | 100-600m (mobil ağ sinyal yoğunluğuna bağlı olarak) |
| Güç Kaynağı | AC110-240V, DC28V |
|---|---|
| Ağırlık | 7kg |
| Çalışma Sıcaklığı | -25°C - +55°C |
| Sıkışma aralığı | 10-80 metre yarıçap (yerel sinyal yoğunluğuna bağlı olarak) |
| Nem | %5 - %95 |
| Ağırlık | 3.36kg |
|---|---|
| Boyut | 470*360*8,5 mm |
| Nem | %5 - %95 |
| Toplam çıktı gücü | 16 watt |
| Güç Kaynağı | AC100-240V, DC 12V |
| Nem | %30 - %95 |
|---|---|
| Ağırlık | 8 kg |
| Renk | Gri veya siyah |
| Sıkışma aralığı | 50-200 metre (sinyal yoğunluğuna bağlı olarak) |
| Özelleştirilebilir Frekans Aralığı | 88MHz - 5900MHz |