| Güç Kaynağı | AC220V, DC 28V |
|---|---|
| Ağırlık | 30kg |
| Boyutlar | 520 × 300 × 190 mm |
| Nem | %30 - %95 |
| Çalışma Sıcaklığı | -20°C ila +55°C |
| Çalışma Sıcaklığı | -20°C ila +70°C |
|---|---|
| Yükseklik Sınırı | ≤ 2500 m |
| Güç Kaynağı | 220V 50HZ |
| Güç Tüketimi | 5,000 W (bulut platformu ve engelleyici dahil) |
| Ağırlık | 150kg (bulut platformu ve sinyal bozucu dahil) |
| İsim | Taşınabilir 5G Karıştırıcı |
|---|---|
| Ağırlık | 1,8 kilo |
| Boyutlar | 200 x 135 x 53 mm (yalnızca Ana Ünite, antenler hariç) |
| Güç Kaynağı | AC 100-240V veya 12V Araç Şarj Cihazı |
| Çıkış Gücü | Bant başına 1W, toplam 21W |
| Güç Kaynağı | AC110-240V, DC28V |
|---|---|
| sıkışma yarıçapı | 50-800M (ortam sinyal gücüne bağlı olarak) |
| Ağırlık | 65kg |
| Harici Panel Anten Boyutu | 640*540*550mm (U*Y*G) |
| Çalışma Sıcaklığı | -20°C ila +55°C |
| Güç Kaynağı | AC110-240V, DC 28V |
|---|---|
| Çıkış Gücü | 1135w |
| sıkışma yarıçapı | 50-800M (ortam sinyal gücüne bağlı olarak) |
| Ağırlık | 75kg |
| Nem | %5-95 |
| Çalışma Saatleri | Sınırsız |
|---|---|
| Birim Başına Modüller | 15 |
| Güç Kaynağı | AC110-240V, 24V DC |
| Çıkış Gücü | 1135 Watt |
| Kablolu Uzaktan Kumanda | Açma / kapama düğmesi |
| İsim | Elde Taşınabilir Sinyal Karıştırıcı |
|---|---|
| Toplam çıktı gücü | 40W |
| Pil | +24V/5AH Hayat PO4 |
| Çalışma Süresi | 1,5 saat |
| İç kutu boyutları | 450×350×300mm |
| Toplam çıktı gücü | 170W |
|---|---|
| Ana motor ağırlığı | 16.8kg |
| Boyut | 350×190×490mm |
| Nem aralığı | %30 - %95 |
| Çalışma Sıcaklığı | -20°C ila +70°C |
| Nem | %30 - %95 |
|---|---|
| Boyutlar | 580×280×410mm |
| Çalışma Sıcaklığı | -20°C ila +55°C |
| Ağırlık | 35kg |
| Toplam çıktı gücü | 300 Vat |
| Güç Kaynağı | AC220V veya 110V |
|---|---|
| Güç Tüketimi | 200 Watt |
| Ağırlık | 7kg |
| Boyut | 400×288×155mm |
| Nem | %30 - %95 |