| Güç Kaynağı | AC100-240V veya 12V Araç Şarj Cihazı |
|---|---|
| Sıkışma aralığı | Yarıçap 10-30 metre (-75dBm@Çok yönlü antenler) |
| Çalışma Süresi | 2,5 saat |
| Ağırlık | 1.6kg |
| Garanti | 1 Yıl |
| Boyut | 746mmLx288mmHx79mmW,Özel boyut,19,8*10,8cm,37,5*29*10cm,320mm x 180mm x 100mm |
|---|---|
| Başvuru | Kamu güvenliği, Hamileler için. Takip Önleme Casusluk Önleme Radyasyon Önleme, Drone'u GPS/GALIL |
| Ağırlık | 10,5kg,12kg,10,92kg(24,07lbs),45kg |
| Durum | Yeni |
| Garanti | 12 Ay, 1 yıl |
| Algılama Aralığı | 150m ~ 5km (İHA) |
|---|---|
| Azimut Kapsamı | 360° |
| Çalışma frekans bandı | X Bandı |
| Algılama Hızı | 0,5 m/s ~ 75 m/s |
| Veri Hızı | ≥ 0,2Hz (12rpm) |
| Birim Başına Modüller | 15 |
|---|---|
| Güç Kaynağı | AC110-240V, DC 28V |
| Ağırlık | 75kg |
| Harici Anten Boyutları | 640×540×550mm (U×Y×G) |
| Nem aralığı | %5-95 |
| Güç Kaynağı | AC110-240V, DC28V |
|---|---|
| Çıkış Gücü | 1015W |
| Ağırlık | 65kg |
| Nem | %5-95 |
| Çalışma Sıcaklığı | -20°C ila +55°C |
| İsim | 8 Anten Karıştırıcı |
|---|---|
| sıkışma yarıçapı | 50-150 Metre |
| Ürün boyutu | 600 x 350 x 95 mm (antenler hariç) |
| Ürün Ağırlığı | Yaklaşık 15kg |
| Çıkış Gücü | Toplam 150W |
| Nem | %5-95 |
|---|---|
| Ağırlık | 65kg |
| Güç Tüketimi | 3000W |
| Harici Panel Anten Boyutu | 640×540×550mm |
| Güç Kaynağı | AC110-240V |
| Ağırlık | 65kg |
|---|---|
| Güç Tüketimi | 3000W |
| Güç Kaynağı | AC110-240V |
| sıkışma yarıçapı | 50-800M (ortama bağlı) |
| Anten Boyutu (L*H*W) | 640*540*550mm |
| Güç Kaynağı | AC110-240V |
|---|---|
| sıkışma yarıçapı | 50-800M (ortam sinyal gücüne bağlı olarak) |
| Ağırlık | 75kg |
| Nem | %5-95 |
| Çalışma Sıcaklığı | -20°C ila +55°C |
| Nem | %30 - %95 |
|---|---|
| Boyut (U×G×Y) | 580×280×410mm |
| Çalışma sıcaklığı | -20°C ila +55°C |
| Ağırlık | 30 kg |
| Güç Kaynağı | AC220V, DC24V |