| Çalışma Sıcaklığı | -20ºC ile +55ºC arası |
|---|---|
| Güç Tüketimi | 240W |
| Birim ağırlık | 4.3KG (Ambalaj Ağırlığı: 11KG) |
| Boyutlar | 680 × 300 × 70 mm |
| Anten | 10dBi Kazanç Paneli Anteni |
| Güç Kaynağı | AC220V, DC24V |
|---|---|
| Toplam çıktı gücü | 90watt |
| Güç Tüketimi | 300 Watt |
| Karıştırıcı Modül Numarası | 6 |
| Anten Sayısı | 6 |
| Toplam çıktı gücü | 125W |
|---|---|
| Pil Çalışma Süresi | 60 dakika |
| Çalışma Sıcaklığı | -20ºC ile +55ºC arası |
| Ağırlık | 4.9kg, Ambalaj Ağırlığı: 6.5kg |
| Boyutlar | 490×340×90mm |
| Güç Kaynağı | AC220V, DC24V |
|---|---|
| Ağırlık | 15kg |
| Nem | %30 - %95 |
| Sıkışma aralığı | 20-120m (mobil ağ sinyal yoğunluğuna bağlı olarak) |
| iç pil | 24V DC, 2 saat çalışma süresi |
| Toplam çıktı gücü | 100 watt |
|---|---|
| Ağırlık | 10kg |
| Boyutlar | 350×270×130mm (U×G×Y) |
| Nem | %30 - %95 |
| Çalışma Sıcaklığı | -20°C ila +55°C |
| sıkışma yarıçapı | 1000-3000 metre |
|---|---|
| Çıkış Gücü | Toplam 190W |
| Güç Tüketimi | 380W |
| Su Geçirmez Derecelendirmesi | IPX64 |
| Çalışma Sıcaklığı | -40 ℃ ila 75 ℃ |
| Renk | Siyah |
|---|---|
| Ağırlık | 45kg,10,5kg,> 50kg,<4KG,17kg |
| Gerilim | 27/28VDC,220V,28V |
| Güç Kaynağı | Pil |
| Boyut | Orta Boy,320*200*460mm,76*20*26cm,37.5*29*10cm |
| Çalışma Sıcaklığı | -20ºC ile +55ºC arası |
|---|---|
| Güç Tüketimi | 240W |
| Boyut | 277×80×51 mm |
| Panel Anten | 10dBi Kazanç |
| Pil çalışma süresi | 45 dakika |
| Garanti | 1 Yıl |
|---|---|
| Ağırlık | 22kg |
| Güç Kaynağı | AC110 veya 220-240V / DC 27V |
| Sıkışma aralığı | Yarıçap 100-300 metre (-75dBm @ Çok Yönlü antenler) |
| Boyutlar | 520x340x200 mm |
| Ağırlık | 22kg |
|---|---|
| Boyutlar | 520x340x200 mm |
| Sıkışma aralığı | Yarıçap 100-300 metre (-75dBm@Çok yönlü antenler) |
| Güç Kaynağı | AC110 veya 220-240V / DC 27V |
| Garanti | 1 Yıl |