| Güç Kaynağı | AC220V veya 110V |
|---|---|
| Güç Tüketimi | 1000 Watt |
| Ağırlık | 65kg |
| Çalışma Sıcaklığı | -20°C ila +55°C |
| Sıkışma aralığı | 100-600m (mobil ağ sinyal yoğunluğuna bağlı olarak) |
| Ağırlık | 45kg |
|---|---|
| Boyutlar | 580×280×410mm |
| Çalışma Sıcaklığı | -20°C ila +55°C |
| Nem | %30 - %95 |
| Sıkışma aralığı | 50-300m (sinyal yoğunluğuna bağlı olarak) |
| İsim | sırt çantası sinyal bozucu |
|---|---|
| Gezinme Sahtekarlığı Özelliği | Drone Uçuşa Yasak Bölge Projeksiyonu (Zorunlu İniş), Yönsel Yer Değiştirme; |
| Savunma mesafesi | 1-5km (PA RF gücü 25W); |
| Aldatmaya müdahale süresi | 2'ler; |
| Etkili aldatma açısı | yatay: 360°, dikey: ±90°; |
| Güç Kaynağı | AC110-240V |
|---|---|
| Çıkış Gücü | 1000W |
| Ağırlık | 65kg |
| Nem | %5-95 |
| Çalışma Sıcaklığı | -20°C ila +55°C |
| İsim | Konvoy Bomba Karıştırıcı |
|---|---|
| Güç Kaynağı | AC110-240V |
| Çıkış Gücü | 915W |
| Ağırlık | 75kg |
| Nem | %5-95 |
| Çıkış Gücü | 1000 Watt |
|---|---|
| Güç Kaynağı | AC110-240V, 24V veya 48V DC |
| Birim Başına Modüller | 11 |
| Çalışma Saatleri | Sınırsız |
| Çalışma Sıcaklığı | -20°C ila +55°C |
| sıkışma yarıçapı | 3m ila 30m (İHA drone'lar için 20m ila 100m) |
|---|---|
| Çıkış Gücü | Bant başına 1W, toplam 10W |
| Güç Kaynağı | AC 100-240V 50/60Hz'den DC 12V'a |
| Boyutlar | 145 x 95 x 45 mm (antenler hariç) |
| Ağırlık | 1.5kg |
| Güç Kaynağı | AC220V veya DC48V |
|---|---|
| Ağırlık | 45kg |
| Nem | %30 - %95 |
| Çalışma Sıcaklığı | -20°C ila +55°C |
| Boyutlar | 592×395×265 mm |
| Garanti | Teslim Tarihinden İtibaren Bir Yıl |
|---|---|
| Güç Kaynağı | 50 ila 60Hz, 100 ila 240V AC, AC adaptörü ile |
| Tip | Karıştırıcı ekipmanı, Taşınabilir., Kutu, Bir anahtarla yere veya başlangıç noktasına geri dönüş k |
| Renk | Siyah, Standart siyah |
| Durum | Yeni |
| Nem | %30 - %95 |
|---|---|
| Çalışma Sıcaklığı | -20°C ila +55°C |
| Anten Tipi | Yüksek Kazançlı Çok Yönlü Antenler |
| Boyutlar | 580 × 280 × 410mm |
| Ağırlık | 35 kg |