| Güç Gerilimi | AC 100V-240V |
|---|---|
| Çalışma Süresi | 7*24 saat sürekli çalışma |
| Veri Hızı | 3'lü-7'li |
| Ağırlık | 14KG |
| Boyutlar | U 410 x G 330 x 190 mm |
| Boyutlar | 592×395×265 mm |
|---|---|
| Nem | %30 - %95 |
| Çalışma Sıcaklığı | -20°C ila +55°C |
| Sıkışma aralığı | 50-300m (mobil ağ sinyal yoğunluğuna bağlı olarak) |
| Anten Sayısı | 3 |
| Çalışma Sıcaklığı | -20°C ila +65°C |
|---|---|
| BAĞIL NEM | % 5-% 95 yoğunlaşmayan |
| OPERASYONEL GÜÇ | 90-260 VAC / 24V DC Dahili Güç Kaynağı |
| Piller | Dahili Li-Ion 20AH |
| soğutma | Zorunlu Hava Soğutma |
| Güç Tüketimi | 240W |
|---|---|
| Panel Anten | 10dBi Kazanç |
| Toplam çıktı gücü | 125W |
| Pil çalışma süresi | 45 dakika |
| Güç kaynağı modu | Dahili pil: 24V, 5000mAh; veya Harici pil |
| Ağırlık | 35kg |
|---|---|
| Boyutlar | 580 × 280 × 410 mm |
| Çalışma Sıcaklığı | -20°C ila +55°C |
| Harici Pil (Opsiyonel) | 24V DC |
| Sıkışma aralığı | 50-500m (mobil ağ sinyal yoğunluğuna bağlı olarak) |
| Toplam çıktı gücü | 80W |
|---|---|
| Ağırlık | 10kg |
| Boyutlar | 45×30×25cm |
| Çalışma Sıcaklığı | -20°C ila +55°C |
| Sıkışma aralığı | 20-100m (mobil ağ sinyal yoğunluğuna bağlı olarak) |
| Ana birim ağırlığı | 16kg |
|---|---|
| Boyutlar | 350×190×490mm |
| Çalışma Nemi | %30 - %95 |
| Çalışma Sıcaklığı | -20°C ila +70°C |
| Güç Kaynağı | AC90-260V, DC24-28V |
| Toplam çıktı gücü | 13 Watt |
|---|---|
| Güç Kaynağı | AC110-240V, DC 12V |
| Ağırlık | 2,5 kg |
| Boyut | 278*137*42mm |
| Çalışma sıcaklığı | -10°C ila +55°C |
| Toplam çıktı gücü | 18 Watt |
|---|---|
| Güç Kaynağı | AC110-240V, DC 12V |
| Ağırlık | 3kg |
| Nem | %5 - %95 |
| Boyut | 363*137*42mm |
| Çalışma Frekansı | BDS-B1: 1561,098MHz GPS-L1, GAL-E1: 1575,42MHz GLO-G1: 1602MHz |
|---|---|
| Konumlandırma doğruluğu | Parazit Yok: Yatay ≤1,5m, Yükseklik ≤1,5m Parazitli: Yatay ≤10m, Yükseklik ≤10m |
| Hız Doğruluğu | ≤0,2m/s (%95) |
| Zamanlama doğruluğu | ≤100ns (%95) |
| Çalışma Gerilimi | 6-33V |