| Çalışma Sıcaklığı | -20°C ila +55°C |
|---|---|
| Nem | %30 - %95 |
| Boyutlar | 580 × 280 × 410mm |
| Anten Tipi | Yüksek Kazançlı Çok Yönlü Antenler |
| Dış Batarya (Opsiyonel) | 24V DC |
| Toplam çıktı gücü | 600Watt |
|---|---|
| Boyutlar | 592×395×265 mm |
| Nem | %30 - %95 |
| Çalışma Sıcaklığı | -20°C ila +55°C |
| Sıkışma aralığı | Mobil ağ sinyal yoğunluğuna bağlı olarak 50-600m |
| Güç Kaynağı | AC110-240V, DC28V |
|---|---|
| Ağırlık | 7kg |
| Çalışma Sıcaklığı | -25°C - +55°C |
| Sıkışma aralığı | 10-80 metre yarıçap (yerel sinyal yoğunluğuna bağlı olarak) |
| Nem | %5 - %95 |
| Toplam çıktı gücü | 100W |
|---|---|
| Güç Kaynağı | AC110-240V, DC 27V 10A |
| Güç Tüketimi | 150W |
| Nem | %5 - %95 |
| Sıkışma aralığı | 20-80 metre (yerel sinyal gücüne bağlı) |
| Cihaz Ağırlığı | 800 gr |
|---|---|
| Cihaz boyutu | 130mm × 80mm × 38mm |
| Çalışma Nemi | %5 ila %80 |
| Çalışma Sıcaklığı | -10℃ ila +50℃ |
| Toplam çıktı gücü | 4W |
| Güç Kaynağı | AC220V veya 110V |
|---|---|
| Ağırlık | 7kg |
| Nem | %30 - %95 |
| Sıkışma aralığı | 10-60m (mobil ağ sinyal yoğunluğuna bağlı olarak) |
| Boyutlar | 400×288×155mm |
| Nem | %30 - %95 |
|---|---|
| Ağırlık | 8 kg |
| Renk | Gri veya siyah |
| Sıkışma aralığı | 50-200 metre (sinyal yoğunluğuna bağlı olarak) |
| Özelleştirilebilir Frekans Aralığı | 88MHz - 5900MHz |
| Güç Tüketimi | 200W |
|---|---|
| Nem | %30 - %95 |
| Çalışma Sıcaklığı | -20 ila +55°C |
| Ağırlık | 10 kg |
| Boyut (U×G×Y) | 300×200×150mm |
| Güç Kaynağı | AC100-240V veya 12V Araç Şarj Cihazı |
|---|---|
| Çalışma Süresi | 4,0 Saat |
| Ağırlık | 1,5 kilo |
| Boyutlar | 160 x 105 x 50 mm (yalnızca Ana Ünite, antenler hariç) |
| Garanti | 1 Yıl |
| Ürün boyutu | 440×410×120mm |
|---|---|
| Ağırlık | 6.5kg |
| Güç Kaynağı | 250W |
| Anten Kazanımı | 5dBi |
| VSWR | ≤1,5 |