| Net ağırlığı | 1,0 kilo |
|---|---|
| Çalışma Sıcaklığı | -10°C ila +55°C |
| Boyutlar | 87 x 40 x 143 mm (antenler hariç) |
| Güç Kaynağı | AC 100-240V, 50-60Hz, DC12V adaptörle |
| Pil performansı | 4 saatlik şarj süresi, 1-2 saat çalışma süresi |
| Tip | Karıştırıcı ekipmanı, Taşınabilir., Kutu, Bir anahtarla yere veya başlangıç noktasına geri dönüş k |
|---|---|
| Boyut | 746mmLx288mmHx79mmW,Özel boyut,19,8*10,8cm,37,5*29*10cm,320mm x 180mm x 100mm |
| Ağırlık | 10,5kg,12kg,10,92kg(24,07lbs),45kg |
| Durum | Yeni |
| Garanti | 12 Ay, 1 yıl |
| Algılama Bantları | 2,4 GHz, 5,8 GHz |
|---|---|
| Algılama Mesafesi | 0-3 km |
| Sıkışma bantları | 900MHz, 1,5GHz, 2,4GHz, 5,8GHz |
| Sıkışma Mesafesi | 0-1km |
| Verici Bantlar | GPS-L1, GLONASS-L1, BDS-B1 |
| Ana birim ağırlığı | 45kg |
|---|---|
| Boyutlar | 513*462*233mm |
| Omni Antenler | 8 birim |
| Nem aralığı | %30 - %95 |
| Çalışma Sıcaklığı | -20°C ila +65°C |
| Algılama Bantları | 2,4 GHz, 5,8 GHz |
|---|---|
| Algılama Mesafesi | 0-3 km |
| Sıkışma bantları | 900MHz, 1,5GHz, 2,4GHz, 5,8GHz |
| Sıkışma Mesafesi | 0-1km |
| Boyutlar | 730mm * 385mm * 120mm (±2mm) |
| Algılama Frekansı | 100MHz - 6GHz |
|---|---|
| Sayaç Mesafesi | 1km - 10km |
| Tespit yüksekliği | 0m - 1000m |
| Harici Güç Gerilimi | 100-240V |
| Boyut | Φ×H (600mm×425mm) ±2mm |
| sıkışma yarıçapı | 1-2km |
|---|---|
| Çıkış Gücü | 40W |
| Ana motor ağırlığı | 12kg |
| Boyut | 346×216×100mm |
| Nem aralığı | %30 - %95 |
| Tespit yüksekliği | 0 ~ 1200m |
|---|---|
| FPV Algılama Mesafesi | ≥1,5km (gerçek zamanlı analog video görüntülemeyi destekler) |
| Tespit süresi | ≤5 saniye |
| Tespit Gücü Tüketimi | ≤100W |
| Sıkışma tepki süresi | ≤3 saniye |
| Güç Tüketimi | 350W |
|---|---|
| Boyutlar | 490×340×90mm |
| Pil çalışma süresi | 60 dakika |
| Toplam çıktı gücü | 125W |
| Yönlü Panel Anten Kazanımı | 5.8G>12dBi, 2.4G>10dBi, 1.5G>8dBi, 900M>5dBi, 433M>3dBi |
| Renk | Siyah |
|---|---|
| Ağırlık | 45kg,10,5kg,> 50kg,<4KG,17kg |
| Gerilim | 27/28VDC,220V,28V |
| Kontrol mesafesi | 1000 metre,>500m |
| Boyut | 210*110*25 (mm) |