| İsim | Drone Anti Jammer Cihazı |
|---|---|
| Frekans Aralığı | 2400-2500MHz | 5150-5350MHz/5725-5850MHz |
| Giriş Tetik Gücü | Min:3dBm Maks:23dBm | Min:3dBm Maks:23dBm |
| Akım kaynağı | 3,2A@Pout 43dBm 16,8V | 3,2A@Çıkış 43dBm 16,8V |
| Depolama Sıcaklığı | 40°C~+150°C |
| Boyutlar | 513 × 462 × 233 mm |
|---|---|
| Ağırlık | 29,9 kg |
| Nem | %5 - %95 |
| blok aralığı | 100-500m (yerel ortama bağlı) |
| Enerji Tüketimi | 1180W |
| İsim | Çok Bantlı Jammer |
|---|---|
| Renk | Siyah |
| Sıklık | 8,2MHz,58KHz,58Khz/8,2Khz,8,2 MHz±%2,8,2M / 58K |
| Boyut | 40mmx40mm,4*4cm,157*44*7cm,195.0*137.0*11.7mm,25*30*20mm |
| Ağırlık | 12.5kg/karton,345g |
| İsim | Sinyal Güçlendirici Amplifikatör |
|---|---|
| Başvuru | anti-drone |
| Özellik | Dayanıklı |
| Çıkış Gücü | 100W |
| Sıklık | 1080-1360MHz |
| Ürün Adı | Karıştırıcı Modülü |
|---|---|
| Tip | RF Modülü |
| Çıkış Gücü | 30W |
| Ürün boyutu | 117*40*18mm |
| Sıklık | 20-6000 mhz |
| Garanti | 1 Yıl |
|---|---|
| İşlev | drone jammer blok sinyali drone, izole RF sinyali |
| Güç Kaynağı | Pil |
| Kontrol mesafesi | 1000 metre,>500m |
| Boyut | 210*110*25 (mm) |
| Menşei | Çin |
|---|---|
| Şartname | Azimut 360 derece; tam hava sahası |
| Giriş/çıkış | 1-3km. |
| Jammer Anteni | Yönlü +Çok Yönlü Anten |
| Üretim kapasitesi | 100 parça/yıl |
| Şartname | 200kgs |
|---|---|
| Etkili Aralık | 1km/3km/4-6km |
| Menşei | Çin |
| Başvuru | Konferans merkezi |
| Taşıma Paketi | Alüminyum Alaşımlı Paket |
| GNSS | 1550-1620MHz |
|---|---|
| Menzil | Uzaktan Kumanda Sinyali 1-3km |
| Şartname | hapishane jammer |
| Menşei | Çin |
| Üretim kapasitesi | 10000 Adet/Yıl |
| Güç Kaynağı | Dahili pil: 24V, 8,5A |
|---|---|
| Çalışma Sıcaklığı | -20ºC ile +55ºC arası |
| Pil Çalışma Süresi | 40-50 dakika. |
| Toplam çıktı gücü | 125W |
| Güç Tüketimi | 250W |