| Tip | 3g sinyal güçlendirici |
|---|---|
| Ağ Uyumluluğu | 5G, 2G, 4G, GSM, 3G |
| Kapsama alanı | 300-500 m2 |
| iletim hızı | ≤ -36dBm |
| Kazanmak | 75dB±2dB |
| Çıkış Gücü | 23dbm,2w/5w/10w/20w/40w/60w,17±2dBm,17dBm;20dBm;23dBm;27dBm,15~25dBm |
|---|---|
| Renk | Siyah |
| Sıklık | 900/1800/2100MHz,2.412-2.484GHz,900MHz / 2100MHz / 1800MHz,GSM900MHz tekrarlayıcı,890-915MHz/935-960 |
| Boyut | 150*138*32mm,130x100x20mm,165*115*35,240x182x22mm,25*19*2.2cm |
| Kapsam | 100-700m2,100m2,3000m2,2000m2 |
| Zaman gecikmesi | ≤ 1,5 μs |
|---|---|
| Frekans Kararlılığı | ≤ 0,01ppm |
| Empedans | 50 ohm |
| Güç Kaynağı | AC 90-264V, DC 6V/3A |
| Nem | < %90 |
| Kazanmak | 70dB,65±2dB,60-75dB,UL Gp≥65 DL Gp≥70,65dB |
|---|---|
| Çıkış Gücü | 23dbm,2w/5w/10w/20w/40w/60w,17±2dBm,17dBm;20dBm;23dBm;27dBm,15~25dBm |
| Renk | Siyah, beyaz |
| Sıklık | 900/1800/2100MHz,2.412-2.484GHz,900MHz / 2100MHz / 1800MHz,GSM900MHz tekrarlayıcı,890-915MHz/935-960 |
| Boyut | 150*138*32mm,130x100x20mm,165*115*35,240x182x22mm,25*19*2.2cm |
| Kazanmak | 70dB,65±2dB,60-75dB,UL Gp≥65 DL Gp≥70,65dB |
|---|---|
| Çıkış Gücü | 23dbm,2w/5w/10w/20w/40w/60w,17±2dBm,17dBm;20dBm;23dBm;27dBm,15~25dBm |
| Renk | Siyah, beyaz |
| Sıklık | 900/1800/2100MHz,2.412-2.484GHz,900MHz / 2100MHz / 1800MHz,GSM900MHz tekrarlayıcı,890-915MHz/935-960 |
| Boyut | 150*138*32mm,130x100x20mm,165*115*35,240x182x22mm,25*19*2.2cm |
| Tip | 5G sinyal güçlendirici |
|---|---|
| Ağ desteği | 5G, 4G, 3G, 2G, GSM, GPS, LTE |
| Kapsama alanı | 1000+ metrekare |
| iletim hızı | ≤ -36dBm |
| Antenler | 2x 2.0dbi Harici Antenler |
| Tip | Üç Bantlı Güçlendirici |
|---|---|
| Ağ Uyumluluğu | 5G, 4G, 3G, 2G, GSM |
| Kapsama alanı | 1500-2500 metrekare |
| iletim hızı | ≤ -36dBm/30KHz |
| Antenler | 2 x 2.0dBi Harici Antenler |
| Tip | Üç Bantlı Güçlendirici |
|---|---|
| Ağ desteği | 2G, 3G, 4G, GSM |
| Kapsama alanı | 1500-2500 metrekare |
| iletim hızı | ≤ -36dBm/30KHz |
| Antenler | 2 x 2.0dBi Harici Antenler |
| Tip | Üç Bantlı Güçlendirici |
|---|---|
| Ağ Uyumluluğu | 2G, 3G, 4G, 5G, GSM |
| iletim hızı | ≤ -36dBm |
| Antenler | 2x2.0dbi harici antenler |
| Kazanmak | 75.0db |
| Tip | Üç Bant Güçlendirici |
|---|---|
| Ağ Uyumluluğu | 5G, 2G, 4G, GSM, 3G |
| Kapsama alanı | 500-2000 m2 |
| iletim hızı | ≤ -36dBm |
| Antenler | 2x 2.0dBi Harici Antenler |