| bant genişliği | Geniş Bant |
|---|---|
| Banttaki Dalgalanma | 8 dB |
| Gürültü Şekil | ≤ 6dB |
| VSWR | ≤ 2.0 |
| Otomatik kazanç kontrolü | >31dB |
| bant genişliği | Geniş Bant |
|---|---|
| Otomatik kazanç kontrolü | >31dB |
| Banttaki Dalgalanma | 8 dB |
| Gürültü Şekil | ≤ 6dB |
| VSWR | ≤ 2.0 |
| Tip | Üç Bantlı Güçlendirici |
|---|---|
| Ağ Uyumluluğu | 5G, 2G, 4G, 3G, GSM |
| Kapsama alanı | 1000+ metrekare |
| iletim hızı | ≤ -36dBm |
| Antenler | 2x 2.0dbi harici anten |
| Tip | Üç Bantlı Güçlendirici |
|---|---|
| Ağ Uyumluluğu | GSM, 2G, 3G, 4G |
| Kapsama alanı | 2500-3000 Metrekare |
| iletim hızı | ≤ -36dBm |
| Kazanmak | 75.0db |
| Tip | Üç Bant Güçlendirici |
|---|---|
| Ağ Uyumluluğu | 5G, 2G, 4G, GSM, 3G |
| Kapsama alanı | 500-3000 metrekare |
| iletim hızı | ≤ -36dBm |
| Antenler | 2x2.0dbi harici antenler |
| Ağ Uyumluluğu | 5G, 2G, 4G, GSM, 3G |
|---|---|
| Kapsama alanı | 5000-8000 metrekare |
| iletim hızı | ≤ -36dBm |
| Kazanmak | 80.0db |
| Tip | Üç Bantlı Güçlendirici |
| Kazanmak | 70dB,65±2dB,60-75dB,UL Gp≥65 DL Gp≥70,65dB |
|---|---|
| Çıkış Gücü | 23dbm,2w/5w/10w/20w/40w/60w,17±2dBm,17dBm;20dBm;23dBm;27dBm,15~25dBm |
| Renk | Siyah |
| Sıklık | 900/1800/2100MHz,2.412-2.484GHz,900MHz / 2100MHz / 1800MHz,GSM900MHz tekrarlayıcı,890-915MHz/935-960 |
| Boyut | 150*138*32mm,130x100x20mm,165*115*35,240x182x22mm,25*19*2.2cm |
| Banttaki Dalgalanma | 8 dB |
|---|---|
| Gürültü Şekil | ≤ 6dB |
| VSWR | ≤ 2.0 |
| Zaman gecikmesi | ≤ 1,5 μs |
| Frekans Kararlılığı | ≤ 0,01ppm |
| Zaman gecikmesi | ≤ 1,5 μs |
|---|---|
| Güç Kaynağı | AC100-240V, DC9V/5A |
| Nem | < %90 |
| Boyut | 118 mm × 91 mm × 18 mm |
| Ağırlık | 1 kg |
| Ağırlık | 0.6 kg |
|---|---|
| Boyutlar | 118 × 91 × 18 mm |
| Çıkış Gücü | 20dbm |
| Kazanmak | 70 dB |
| 70 dB | 500-1000 m2 |